2 ŞİŞ İLE MUHTEŞEM BEBEK PATİĞİ

BEBEK PATİĞİ MODELLERİ

Eğer sizler de örgüye yeni başladıysanız gerçekten de hem görselliği için hem de basitliği için ilk yapmanız gereken ürün iki şiş ile muhteşem bebek patiği örmekten geçmeli. Erkek kız demeden yeni doğan tüm bebekler için uygun olan bu patikler hem hediyelik olarak götürülebilecek olduğu gibi hem de çeyizlerde yerini alıyor.

Yaz ayları gelirken artan düğün sezonu sırasında sizler de çeyizlerinizde bebek patiği yer alsın istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Yapım aşamaları da oldukça kolay olan bu patik için sizlere tüm detayları anlatacağım. Fakat sizler de videolu anlatım ile daha rahat anlarım diyorsanız dakikası dakikasına videolardan izlerseniz her şeyi en detayları ile görecek ve püf noktalar sayesinde çok rahat bir şekilde örebileceksiniz.

Bebek patikleri

Şişle bebek patiği örmek için ortalama olarak yarım saat ayırmanız yeterli olacak. Ben video içerisinde uç kısımlarından topuk kısımlarına ve bilek kısımlarına kadar her şeyi detayları ile anlatacak ve süsleme kısımlarının nasıl olduğunu göstereceğim.

Eğer sizler de direk yazılı anlatım yerine videolu anlatımı tercih ederseniz çok daha rahat bir şekilde tüm detaylara erişerek nasıl yapabilecek olduğunuzu göreceksiniz. Ben yeni doğan bir bebek için 14 ilmek ile başlıyor ve düz yönde haroşa örerek işlemlerime başlarım. Örgü sırasında hep düz yönde olmasına özen gösterilmesi gerekir. Tabi ki bu ilmek sayısı bebeklerin ayak boyutuna değişeceği gibi örecek kişinin el sıkılık oranı ve kullandığı ipin gevşeklik oranlarına göre artması ve azalması mümkün olacak. Bu işlemleri sizler de daha rahat bir şekilde takip etmek için dilerseniz videolu anlatımlarımızı tercih edebilir ve ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=ppYpeCjM0Y8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu