2021 nikah ikramlık modelleri neler? En hoş nikah ikramlık modelleri ve fiyatları

Yaz mevsimiyle birlikte düğün dönemi açılmaya başladı. Evvelce nikah şekeri denildiğinde herkesin aklına gelen badem şekerleri yerini çok çeşitli yeni süslere bıraktı. Evlenecek olan çiftlerin son günlerde araştırdığı bahislerden biri nikah hediyeliklerini Yasemin.com grubu olarak araştırdık. Pekala bu dönem en hoş nikah ikramlık modelleri neler? Ayrıntılar için haberimizin içeriğine bakmayı unutmayın…

Hayatın en memnun anlarından biri olarak nitelendirilen nikah merasimi sırasında yanlarında olan sevdiklerine, kendileri için ölümsüz olan ve akıllarının bir köşesinde daima olarak hatırlayacağı bu özel andan hatıra kalması için ikram ettiği çeşitli küçük ikramlıkların hepsi nikah şekeri yahut nikah armağanı olarak isimlendirilmektedir. Yıllardır klasikleşen bu özel günde o ana şahitlik eden sevdiklerine nikah şekeri yerini nikah ikramına bırakmıştır. Bilhassa son devirlerde çeşitli magnet, minimal biblolar, kokulu ve renkli mumlar üzere birçok farklı tasarım hediyelikler moda oldu. Çiftlerin ihtimamla seçmek istedikleri nikah hediyeliklerini sıraladık. Gelin daima birlikte bakalım…

EN HOŞ NİKAH İKRAMLIK MODELLERİ

Tüm çiftler düğün konseptlerine, merasim sırasında giyecekleri kıyafete, merasimin yapılacağı yere ya da en keyifli günlerini yaşamayı seçtikleri günün mevsimine; aksesuarı, rengi ya da tasarımı en uyumlu olacak halde nikah şekerlerini seçmek için büyük bir itina göstermekteler.

Bu eserleri hazır olarak siparişinizi verip istediğiniz tarihte elinizde olacak biçimde satın alabileceğiniz üzere şayet kâfi vaktiniz, sabrınız ve de az da olsa el işlerine ilginiz varsa kendiniz sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli vakitler yaşayarak yapmanız mümkün.

Evlilik periyodunda en çok değer verdiğimiz şeylerden biri olan nikah şekeri ile ilgili kararsızsanız şayet nikah şekeri tekliflerine bakarak sizin zevkinize uygun olan nikah hediyeliklerine karar verebilirsiniz.

Bu süsleri seçerken işinizi kolaylaştırmak için dikkat etmemiz gereken birkaç değerli ayrıntı vardır.

Düğünü yapacağınız yer ya da konsepte nazaran başınızda basitçe fikir oluşturabilirsiniz.

Nikah ikramlarında son vakitlerde tabiata kazandırabilecek bitkilerde kullanılmaktadır.

Bu özel anınızı yaz aylarında yaşamayı planlıyorsanız şayet herkese yaz aylarını ve tatili anımsatan deniz kabuklarından bir ikramlık düşünebilirsiniz ya da nikah şekerinizin süsünü deniz kabuklarıyla yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan çiftler için tasarlanmış birçok eser bulunmaktadır.

En çok tercih edilen nikah hediyelikleri ortasında olan eser buzdolabına asılan magnet biçimi modellerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu