AJURLU BURGULU KIZ ÇOCUK HIRKA MODELİ YAPIMI

Ajurlu Burgulu Kız Çocuk Hırka Modeli Yapılışı

Ajurlu burgulu kız çocuk hırka modeli yapımı Kış ayları yaklaşırken, çocukları için kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok güzel bir hırka modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim ajurlu hırka modeli sizlerinde hoşuna gidecek, her yaştan yapılabilecek harika bir model. Burgu örneğini sıkça görebilirsiniz. Tercih edilen bir örnek türü. Hemen yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kış aylarında en çok kullanılan örgü işlerinden birisi de hırkalar oluyor. Farklı modellerde yapılan hırkalar için şiş örgüsü ve tığ işi teknikler kullanılarak ortaya harika el işleri çıkıyor. Bugün benim size göstermek istediğim hırka modeli şiş örgüsü ile yapılmış olan bir model. İlerleyen günlerde yine sizlere hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de tığ işi ile yapılmış olan yeni modeller göstereceğim. Aşama aşama gösterilen örneği sizde kolayca işleyebilirsiniz.

"ajurlu-burgulu-kiz-cocuk-hirka-modeli-yapimi

Kız çocuk hırka modeli yapımına dair tüm detaylar video içerisinde açıklanmış olsa da şiş örgüsüne yeni başlayanlar ilk başta bu örneği yapmakta zorlanabilirler. Bu nedenle videoda verilen anlatım dikkatli bir şekilde takip edilmelidir.

Hırka örnekleri gibi birçok yapımı sitemizde çokça bulabilirsiniz. Yapımı kolayca anlatılmış ve hemen ele alacağınız örgü çalışmalarını yaparak isterseniz para da kazanabilirsiniz. Evde vakit geçmiyor diyorsanız? sizde bu güzel örgüleri yapmayı öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınıza kullanışlı ve şık örgü hırkalar oluşturabilirsiniz. Güzel örgü örnekleri ve daha birçok fikre ulaşacağınız sitemizde daha detaylı anlatımlar da bulunuyor. Hepsinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ajurlu burgulu hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz. Fırfırlı ajurlu bayan patik modeli yapımı yazısına da bakmalısınız. Bu güzel örgü örneğinin benzerleri sitemizde mevcut. Sizde yararlanabilir ve güzel çalışmaları öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde takılmadan hemen kolayca yapabilirsiniz. Gayet basit ve kullanışlı olan bu örgü türünü sizde sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

Yukarıdaki resimler aşama aşama parçalarının bitmiş halini gösteriyor. Ajurlu daha birçok örnek sitemizde mevcut.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu