AMİGURUMİ ÖRGÜSÜ İLE KIZ TAVŞAN YAPIMININ AŞAMALARI

AMİGURUMİ ÖRGÜSÜ İLE KIZ TAVŞAN

Amigurumi örgüsü ile kız tavşan yapmak oldukça eğlenceli işlerden bir tanesidir. Her ne kadar piyasa üzerinde çok yüksek fiyatlar ile satışlara sunuluyor olsa bile yine de kişilerin istedikleri kadar güzel ürünleri bulması için yüksek fiyatlar ayırması gerekiyor.

Biz bu anlarda kimse sorun yaşamasın diye a dan z ye kadar her detayların anlatıldığı bir yazı hazırlamak istedim. Sizler de bu yazı sayesinde kız tavşanları örerken kollarından ayaklarına varana kadar nelerine dikkat etmek gerektiğini göreceksiniz. Yazılı anlatımlar konusunda kimse sorun yaşamasın diye bir de bunların adım adım videolarını hazırladım. Nasıl yaptığıma sizler de ilmek sayıları ile videodan saniyesi saniyesine takip ederseniz eşsiz güzellikleri ile olan ürünü ne kadar kolay bir şekilde yaptığımı görebilirsiniz.

AMİGURUMİ TAVŞAN YAPIM AŞAMALARI

Amigurumu tavşan yapım aşamaları eğer sizler de dikkatli bir şekilde takip ederseniz en ufak sorun olmadan tüm adımlara rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm alternatiflerin yer aldığı bu ürün içerisinde her adımı sırası ile takip edin. Zaten bu adımları takip ettikten sonra gövden ayaklara ya da kollara kadar hangi işlemleri sırası ile yapmanız gerektiğini göreceksiniz.

Her şeyin sırası ile yer aldığı bu ürünleri ben de videolu anlatım içerisinde akla gelen her noktasını ekledim. Benim el sıkılık oranım orta derecede olduğunu ve ip kalınlığımın da derecesini dikkate alarak istediğiniz boyutlarda olan ürünleri ayarlamanız gerekir.  Bu sayede sizler de en ufak sorun yaşamadan dilediğiniz kadar farklı olan ürünleri adım adım uygulayabileceksiniz. Her şey sizler için çok uygun bir şekilde gelecek ve takip etmenin ne kadar pratik olduğunu da uygularken anlamış olacaksınız.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=PiYI3Wuz678

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu