Aşkın Tanımı Naz kimdir, kaç yaşında? Serra Arıtürk kimdir ve nerelerde oynadı?

Aşkın Tanımı dizisindeki Naz Soyluer karakteri merak ediliyor. Aşkın Tanımı dizisi pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Serra Arıtürk’ün canlandırdığı Naz Soyluer karakteri kısa müddette araştırılan mevzular ortasına girdi. Pekala lakin Aşkın Tanımı Naz kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Serra Arıtürk, Kanal D’nin yeni dizisi Aşkın Tarifi’nde Kadir Doğulu ile başrolü paylaşıyor. Kadir Doğulu ile başrol paylaştığı Aşkın Tanımı dizisinde Naz karakterine hayat veren Serra Arıtürk, gündemde kendine yer buldu. Yeni dizi ile izleyici karşısına çıkan Arıtürk, bir müddettir müzik mesleğindeki başarısı ile ön plana çıkıyordu. Serra Arıtürk, ailesinin de takviyesi ile küçük yaşta çok sayıda konsere giderek, müzik ile iç içe büyümüş bir isimdir. Arıtürk, Boğaziçi Caz Korosu grubunda yer aldı. 2019 yılında ise Kendimi Bilmem müziğini çıkardı. İşte, Serra Arıtürk hakkında…

22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Arıtürk, gitar eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan aldı. Müzik söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu takımında yer almaya başladı. Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazandı. 2019 yılında “Kendimi Bilmeden” isimli müziğini yayımladı. Arıtürk birebir vakitte Amy Winehouse destekçisidir. 2021 yılında ise Kanal D de yayımlanan Aşkın Tanımı isimli dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

2019 – Uykusuzlar Kulübü – Müsabaka TV100
2019 – Genç Sahne – Yarış TRT-1
2021 – Aşkın Tanımı – Naz Soyluer Kanal D

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu