BAKANLARI BİR DAHA BAKTIRAN AMİGURUMİ KÖPEKLERİN ÖN KOL VE BACAKLARI NASIL YAPILIR?

AMİGURUMİ KÖPEKLERİN ÖN KOL VE BACAKLARI NASIL YAPILIR?

Gerçekten de bakanları bir daha baktıran amigurumi köpeklerin ön kol ve bacakları nasıl yapılır merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Ben bu yazım içerisinde sizler için herkesin severek odasında bulundurabilecek olduğu, gerçekten çok sevimli olan köpeklerin yapım aşamalarında tüm detaylara yer vereceğim.

Oymalı kısımların olmasından dolayı her ne kadar zorlu gibi gözükse bile gerçekten de ön kol ve bacakları yapmak çok kolay olacak. Sadece birkaç saat kadar kısa sürelerini ayıran herkes bu kadar özel olan köpekleri evlerinde olan ipler ile rahat bir şekilde yapabileceklerdir.

Tabi ki yazılı anlatım içerisinde anlatmak istediklerimi tam detayları ile vermem biraz zor olabilir diye sizler için bir de en alt kısma eklediğim videolu anlatımı çektim. Video içerisinde 30 cm boyunda olan bir köpeğin ön kol ve bacaklarını nasıl yaptığımı en detayları ile anlattım. Sizler de saniyesi saniyesine takip ederek evlerinizde bu işlemleri rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

AMİGURUMİ KÖPEKLERİN ÖN KOL VE BACAKLARI NASIL YAPILIR?

Oyuncak severler tarafından evlerde kendileri yapmak istedikleri zaman en çok araştırdıkları konulardan bir tanesi de amigurumi köpeklerin ön kol ve bacakları nasıl yapılır oluyor. Hem güzellikleri ile dikkatleri çeken hem de gerçekten pratik yapım aşamaları olan bu ürünleri sizler de birkaç saat kadar kısa süre içerisinde yapabileceksiniz.

Ben videolu anlatım içerisinde gerekli olan tüm detaylara yer verdim. Bu detaylar sayesinde her şeyi eksiksiz bir şekilde takip edebilecek ve en ufak sorun olmadan rahat bir şekilde ortaya çıkarabileceksiniz. Burada sadece videoda anlatıyor olduğum tüm püf noktalara dikkat etmek istenen sonuçlar için yeterli olacak.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=C_Fu-DcmUVY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu