BAYANLAR İÇİN TIĞ İŞİ CEPKEN YELEK MODELİ YAPIMI

Bayanlar için cepken yelek modeli yapımı

Tam mevsimlik olarak kullanabileceğiniz oldukça şık ve yapımı da basit olan harika bir yeleğin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Bayan cepken yelek modeli kullanılan ipi ve yapılan modeli ile harika bir tasarım olmuş. Bu yeleğin detaylı yağım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bayanlar için özellikle genç kızların seveceği şekilde tasarlanmış şık bir yelek modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Bu yelek modeli tam bu senenin örgü giyim modasına uygun olan bir yelek modeli. Burada olduğu gibi renk geçişleri olan batik ipler kullanabileceğiniz gibi tek renk ipler kullanarak da yapabilirsiniz. Her şekilde bu yelek modeli çok şık olacaktır. Video içerisinde her bir sıranın detaylı yapım aşaması olduğu için tığ işine yeni başlayanlar dahi kolaylıkla bu yeleği yapabilir.

Tığ işi bayan cepken yelek modeli yapımı için burada Alize Angora Gold markalı ipten renk geçişleri olan batik bir ip. Bu ipten 2 yumak ip kullanılmış. Birde Alize markasından sade siyah renkte bir ip kullanılmış. Bu ipten de bir yumak yeterli olmuş.

Yelek yapımı için ince uzun bir zincir çekilmiş. Daha sonra zincir üzerine tırabzanlar yapılmış. Video içerisinde yelek modelinin parçaları daha önce hazırlanmış. Burada öncelikle modelin yapımı küçük bir örnek üzerinde açıklanmış. Daha sonra yeleğin diğer detayları açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan kısa sürede istediğiniz beden için bu yeleği yapabilirsiniz.

Bayan cepken yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu