BEBEK ETEĞİ NASIL YAPILIR?

BEBEK ETEĞİ MODELLERİ

Firuze kız eteği nasıl yapılır birçok kişi tarafından oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Yedisinden yetmişine kadar herkes tarafından oldukça sevilen bu model etekler hem rahat bir kullanım sunuyor hem de gözlere çok güzel bir şekilde hitap ediyor.

İstenen her renk ile yapılan bu etek modelleri çok şık olduğu için özellik ile 1 ila 10 yaş arasında kız çocuklarında çok tercih edilir. Şimdiler de çeyizlere de koyulan bu etek modeli yapak da oldukça kolay.

Sizler de böylesi bir eteği yapmak için tüm aşamalarını merak ediyorsanız yazımızdan tüm detayları öğrenebilecek olduğunuz gibi bir yandan videolu anlatımları da takip edebilirsiniz. Bu kadar farklı bir model her ne kadar zahmetli gibi gözükse bile videomuz aracılığı ile tüm püf noktalara erişerek aslında ne kadar kolay bir ürün olduğunu görebileceksiniz.

Firuze kız çocuk eteği

Firuze kız çocuk etek modeli gerçekten de görsellik açısından çok dikkatleri çeken bir modeldir. Ben eteği tek parçada örmek için orta kısmı ebonit olan şiş tercih ediyorum. Böylece tek şiş üzerinde eteğin bel kısmından başlayarak uç kısmına kadar örebiliyorum.

1 yaşında olan kız çocukları için genel olarak bel çevresini 60 ilmek atarak başlıyorum. Bu durum tabi ki giyecek olan kız çocuklarının kilosuyla alalı olarak artış ya da azalış gösterebilir. Ben bir de örgü sırasında esnek bir ip tercih ettiğim için ilmek sayılarımı buna göre ayarlıyorum. Eğer sizlerin eli çok sıkı ya da çok gevşekse benim elimin orta sıkılıkta olduğunu gözler önüne alarak ilmek sayılarınızda artış ya da azalma olmasını tercih edebilirsiniz. Video içerisinde tüm detayları anlatacağım.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=GX9zgZfxtcw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu