BEBEKLERİN EN SEVDİKLERİ OYUNCAĞI VE HERKESİN VAZGEÇİLMEZİ AMİGURUMİ ÇINGIRAK ELBİSESİ YAPIMI NASIL OLUR?

BEBEKLERİN EN SEVDİKLERİ OYUNCAĞI AMİGURUMİ ÇINGIRAK YAPIMI

Bebeklerin en sevdikleri oyuncağı amigurumi çıngırak yapımı her anne adayının ya da annenin vazgeçilmez araştırması oluyor. Hem bebekleri için el emeği bir şeyler yapmak hem de temizliklerinden emin olurken ek bir masraf çıkarmamak için anneler bu kadar farklı görsellerin yer aldığı çıngırakları bebekleri için oturdukları yerden yapabilecekler.

Yapım aşamaları bir o kadar kolay olan bu ürün bir yandan da çok eğlenceli bir şekilde kısa süre içerisinde yapılabiliyor. Şu an birçok mağazada satışa sunulan bu ürünlere kimse ek bir para ödemek zorunda kalmasın diye ben böyle bir yazı hazırladım. Bu yazı içerisinde sizler de dilediğiniz gibi bebeklerin en sevdikleri oyuncağı amigurumi çıngırak yapımı nasıl olacak gibi birçok sorunun yanıtını bulabileceksiniz. Fakat yazıdan ziyade herkes nasıl adımlar uyguluyorum daha rahat bir şekilde görebilsinler diye ben videolu anlatım tercih ettim. En alt kısımda yer alan video ile sizler de daha rahat anlayabileceksiniz.

AMİGURUMİ ÇINGIRAK NASIL YAPILIR?

Son zamanlarda amigurumi çıngırak yapımı nasıl olacak en çok araştırılan konulardan bir tanesi oldu. Merak etmeyin. Çünkü ben sizler için hazırladığım video ile akla gelen birçok soruya yanıt veriyor ve her şeyi en detayları ile anlatarak sizlerin rahat etmesi için ellerimden geleni yapıyorum. Bu videoyu dakikası dakikasına takip ederek sizler de istediğiniz tüm işlemleri oturduğunuz yerden rahatlık ile yapabileceksiniz. Ben videoda sizler ile beraber yapmak için yeniden bu yöntem ile bir çıngırak yapmaya başladım. Sizler de nasıl bir uygulama ile ne kadar bir güzel oyuncak ortaya çıkardığımı görebilir ve kendiniz de rahatlık ile yerine getirebilirsiniz.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=Jp6w6EvKx2M

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu