BEŞ ŞİŞLE MUHTEŞEM ÇEYİZLİK KESELER NASIL YAPILIR?

Çeyizlik Kese Nasıl Yapılır?

Çeyizlerin ve günlük kullanımın vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan beş şişle muhteşem çeyizlik keseler nasıl yapılır merak ediyorsanız gelin en detayları ile beraber bakalım. Ben sizler için hem yazılı anlatım sırasında nasıl yapılacak olduğuna dair detayları anlatacağım.

Hem de daha rahat anlamak isteyenler için bir de videolu anlatımla da destekleyeceğim. Sizler de adım adım dakikası dakikasına takip etmek istiyorsanız videolu anlatımları takip ederek istediğiniz kadar farklı renklerden meydana gelen çeyizlik keseler nasıl yapılacak görebileceksiniz. Tabi ki tek renk ile yapabilecek olduğunuz bu modelleri bir de üç renk ile de yapabileceksiniz. Böylece en sevdiğiniz ürünlere dilediğiniz renkler ile sahip olmanın güzelliğini görebileceksiniz.

Keseler Nasıl Yapılır?

Çeyizlik keseler nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sizler de ellerinize beş şişinizi ve örmek istediğiniz renklerde ipleri alın ve gelin. Ben sizler için herkes tarafından bilinmeyen ama gözlere çok güzel hitap eden bu modeller nasıl yapılır anlatacağım.

Gerçekten sadece görselliği ile değil bir yandan da insanların temizlenmesi konusunda çok etkili olan bu model için ben 10 ilmek ile ürünlere başlıyor ve ardından şişler ile arttırma yolu ile devam ediyorum. En son katmanda 60 ilmeğe gelince bir süre daha devam ediyor ve ondan sonra duruyorum.

Bu kadar farklı olan bir ürünü yapmak için her ne kadar yazılı anlatım sizlere destek olsa bile sizler de genel olarak videolu anlatımları takip etmelisiniz. Hem içerisine koyacak olduğunuz motiflerin modelleri hakkında sizlere bilgi vermiş olacağım. Hem de ne kadar kolay bir şekilde yapılan hem çeyizlerin hem de günlük hayatın en sevilen ürününü göstermiş olacağı.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=NgNJhqXhVLE&t=434s&ab_channel=HOB%C4%B0SEYRET

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu