Bige Önal’dan estetik çıkışı: Doğallıktan yanayım!

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan Bige Önal, babasının vefatından sonra birinci kere bir programa katıldı. Babasının ani vefatıyla sarsılan lakin yakınları sayesinde kısa müddette toparlanan Önal, İbrahim Selim’in programında şaşırtan bir açıklama yaptı.

Hoşluğu ve oyunculuğuyla isminden kelam ettiren Bige Önal, babasının vefatı sonrası İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Önal, son yıllarda ünlüler ortasında artan estetik operasyonlar hakkında sorulan soruları yanıtladı.

Selim’in “estetiğiniz var mı?” sorusuna “Estetiğim yok. Allah korusun çok görsel bir kahır olursa bir kaza falan vs. o vakit yaptırırım lakin onun dışında ben biraz karşıyım. Kendini bu sebepten dolayı makûs hissedenleri ve yaptıranları anlıyorum” karşılığını verdi. Lise yıllarından beri hayalinin oyunculuk olduğunu söyleyen Önal, kendini geliştirmeyi sevdiğini belirtti.

Selim’in bir başka sorusu olan “Horluyor musun?” ise Önal gülerek işte bu karşılığı verdi: “Horlamıyormuşum, bunu bilhassa insanlara sordum. Zira ben horlama sesine direkt uyanıyorum. Benim için kıymetli bir husus bu. Uykum bu kadar hafif de değildi üstelik.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu