BONİBON ŞEKERİ BEBEK HIRKASI YAPIMI

Bebekler için şiş örgüsü ile bonibon şekeri bebek hırkası yapı

Bebekler için yapılmış çok tatlı bir hırka modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıda videolu anlatım ile vereceğim bonibon şekeri bebek hırkası hem kız bebeklere hem e erkek bebeklere yapılabilecek bir model.

Bebekleri için hazırlık yapanlara birbirinden farklı hırka, yelek, tulum, patik ve battaniye gibi farklı örgü modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün çok güzel şiş örgüsünden yapılmış hırka modeli göstermek istedim. Eğer şiş örgüsü yapmayı bilmiyorsanız videoda verilen detaylı anlatımı takip edebilirsiniz. Bunun dışında tığ işinden yapılmış olan örnekleri de göstermiştim. Bu modelleri de yapmayı deneyebilirsiniz.

Şiş örgüsü bebek hırka modeli yapımı için burada Nako Elit Baby markalı ipten beyaz renkte bir örgü ipi ana renk olarak seçilmiş. Hırkanın üzerindeki bonibon şekeri adı verilen kısmı yapmak için ise Alize Softy markalı ipten ebruli bir ip seçilmiş. Siz yapmak istediğiniz bebeğin cinsiyetine göre ip renklerini ayarlayabilirsiniz.

Hırka modeli 6 aylık bebekler ile 1 yaş arası bebekler için oldukça uygun bir büyüklükte yapılmış. Hırka modeli robadan başlanarak yapılmış olan bir model. Bu hırka modelini büyültüp daha büyük bir hırka modeli yapmak isterseniz videoda verilen anlatımı takip edebilir buradan detayları öğrenebilirsiniz.

Bonibon şekeri bebek hırkası yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu