‘Cam Tavanlar’ dizisi konusu nedir? Dizinin 5. tanıtım fragmanı yayınlandı…

Çarşamba günü izleyicilerle buluşacak olan Cam Tavanlar dizisinin 5. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin 5. tanıtım fragmanı ise yayında…

Çok yakın vakitte Show TV de ekranlarda yerini alacak olan ‘Cam Tavanlar’ın başrolünde oyuncu Bensu Soral ile Kubilay Aka yer alacak. Dizinin 5. kısım fragmanı yayınlandı.

CAM TAVANLAR DİZİSİNİN 5. KISIM FRAGMANI:

BENSU SORAL PARTNERİ İÇİN…

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de objektiflere yansıyan Bensu Soral, dizideki partneri Kubilay Aka ile çok düzgün anlaştığını söyleyerek güçlerinin tuttuğunu tabir etti. Aka için Soral, ”Elektriğimiz tuttu. Hoş bir gücümüz var. Kubilay’ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum.” dedi.

GÖNÜL DAĞINDAN SÜRPRİZ OYUNCU TRANSFERİ!

Yayınlanan haberlere nazaran dizinin oyuncu takımına TRT1’in argümanlı dizisi olan Gönül Dağı’ndan başarılı bir isim geldi. Gönül Dağı’nda ‘Serdar’ karakterini canlandıran Utku Ateş, ‘Cam Tavanlar’ grubuna dahil oldu.

İmalcisi Ojo Pictures olan ‘Cam Tavanlar’ın merakla beklenen çekimleri nihayet başladı. Birinci tanıtım kısmı ise Show TV’nin Youtube kanalında yayınlandı.

İzleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizide izleyenler her duyguyu bir anda yaşayacak. Dramı, sevinci ve güldürüyü görebileceğiniz dizinin senaryosu Meriç Acemi’nin kaleminden çıkarken direktör koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor.

Sıradan dizilerin dışında farklı konusu ile sunulacak olan ‘Cam Tavanlar’ çok yakında Show TV’de…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu