Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik star listesinde ismini tepeye yazdırdı!

Türk üretimlerinin dünya çapında ün kazanması ile birlikte ülkemizin oyuncularının da popülerliği artmaya başladı. Burcu Biricik IMDb Starmetre’de birinci beş bin oyuncu ortasına girerek 4 bin 583’üncü sırada yer aldı.

Son devrin yükselen yıldızları ortasında yer alan oyuncu Burcu Biricik, Emre Uzman ile 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde “Camdaki Kız” dizisinde ‘Nalan’ karakterine hayat veren, kısa müddet evvel de dijital platformda yer alan “Fatma”da başrol oynayan Burcu Biricik, başarılı performansı ve hoşluğuyla sık sık isminden kelam ettiriyor. Popülerliği artan Biricik, kıymetli bir muvaffakiyete da imza attı. Hoş oyuncu, IMDb Türkiye Starmetre sıralamasında tepeye yerleşti.

Hayat Müziği dizisiyle yıldızı parlayan Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk karakteriyle gönülleri fethetti. Biricik, son dizisiyle magazin gündemine damga vurdu. Toplumsal medyada gündem olan Biricik, oynadığı son dizide performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Oyunculuğunun yanı sıra hoşluğuyla de etkileyen Burcu Biricik, bu defa eski mesleği ile gündeme geldi. Ege Üniversitesi Arkeoloji Kısmı’ndan mezun olduğu öğrenilen 31 yaşındaki Biricik’in arkeolog olduğunu duyanlar şaşkınlık yaşadı.

VAN’DA HAFRİYAT ÇALIŞMASINA KATILDI!

Oyunculuk sevdası ağır basınca mesleği bırakan ünlü oyuncu, Van’da 45 gün boyunca hafriyat çalışmalarına bile katılmış.

Camdaki Kız dizisinde Nalan karakteri izleyici karşısına çıkan Burcu Biricik, güçlü performansı ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Burcu Biricik’in arkeolog olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun mesleğini birinci defa duyanlar şaşkınlık yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu