ÇEYİZLERİN VE ANNELERİN VAZGEÇİLMEZİ KENARI PAPATYA OYALAR

Tülbent kenarı papatya oya modeli

Hem annelerin hem de çeyizlerin gerçekten de vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan tülbent kenarında yapılan papatyalı oyalar her ne kadar çok zahmetli gibi dursa  bile püf noktalarını öğrenen herkes için çok kolay oluyor.

Hazır yaz ayları gelir ve düğün sezonu açılırken sizler için en kolay yöntemleri ile farklı farklı oya yapmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir halde yer alacağını göstereceğim. Hem yazılı bir şekilde anlatacak hem de bunu videolar ile destekleyerek daha kolay bir halde olması için elimden gelen her şeyi sunacağım. Tülbent kenarı papatya oyalar için sizler de videoda adım adım anlatacağım olayları takip edebilir ve aslında çok zor gibi gözükse bile ne kadar kolay bir şekilde yapabileceğinizi göreceksiniz.

Tülbent kenarı papatya oya yapılırken kişilerin ellerinin sıkı olmamasına özen göstermek gerekir. Aslında ne kadar rahat bırakılırsa oyalar o kadar gevşek ve bir o kadar da muhteşem bir ürün ortaya çıkacaktır. Gerçekten başlara takıldığı zaman gözlere çok güzel hitap eden bu oyalar direk tülbent kenarına yapılıyor. En iyi dantel modelleri için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Tülbent papatya oyası nasıl yapılır?

Yapmaya başlamadan önce tülbent kenarlarının daha güzel olması için iğneler ile kenarların içe çekilmesi ardından yeşil rengi ile örümcekler atarak alt kısmının atılması gerekir. Ben 22 numara tığ ile ilk sarı ip ile papatyanın ortasını sıkı iğne ile yapıyor ardından da dolgular ile beyaz kısımlarını yaparak gerçekten çok şık bir ürün ortaya çıkmasını sağlıyorum.

Sizler için video içerisinde her şeyi adım adım anlatacak ve bunların eşsiz bir şekilde yer alması için elimizden gelen her şeyi anlatacağız. Video içerisinden her şeyi adım adım takip de edebileceksiniz. İşte Tülbent kenarı papatya oya.

Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=UAoedq0j-bc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu