ÇİÇEK BUKETİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için çiçek buketi lif modeli yapımı

En yeni ve farklı tasarım lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çiçek buketi lif modeli yapım aşamasını göstermek istiyorum. Bu lifin detaylı yapımını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çeyizleriniz içerisine şık ve gösterişli lif modelleri eklemek istiyorsanız mutlaka sizlere gösterdiğim örneklere göz atmalısınız. Her zaman sizlere yeni önekler bulmaya çalışıyorum. Bugün size göstereceğim model de üzerinde renkli çiçekleri olan çok şık bir tasarım. Lif modelinin yaoım detaylarını ve üzerindeki çiçeklerin detaylarını videodaki anlatımdan kolaycılıkla öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik çiçek buketi lif modeli yapımı için burada beyaz lif ipi ile bir taban yapılmış. Üst kısımdaki çiçekleri yapmak için ise sarı ve kahverengi lif ipleri kullanılmış. Yapılan çiçeklerin dalları ve yaprakları için ise yeşil lif ipi kullanılmış. Burada kullanılan lif ipleri Bonbon markasına ait olan ipler. Çiçek modeli yapımı için siz farklı renkte lif ipleri kullanabilirsiniz. Hatta islerseniz elinizde kalan lif iplerini değerlendirip renkli çiçekler yapabilirsiniz.

Lif modeli yapımında çiçek tabanlı bir lif tabanı yapılmış. Yuvarlak şekilde başlanan lif modelinde her bir dilim ayrı ayrı çiçek modeline çevrilmiş. Taban modeli tamamlanınca üst kısmın yapımına geçilmiş. Burada yeşil ip ile yapılan dallar direk lif tabanı üzerine yapılmış. Bütün bu detayları aşağıdaki videodan takip edip kısa sürede harika bir lif modeli yapabilirsiniz.

Çiçek buketi lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC38TJtTEVUJv9sqRP021Oog

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu