Diyanet kurban kesim fiyatları ne kadar? Büyükbaş ve küçükbaş hayvan 2021 fiyatı…

Dinimizde iki bayramdan biri olan Kurban Bayramı’nda vatandaşlar kurban ibadetlerini yerine getirecekler. Diyanet İşleri Başkanlığı, vekaletle kurban kesim fiyatlarını açıkladı. Kurban fiyatlarını merak eden vatandaşlar, yurt içi ve yurt dışı kurban fiyatları ne kadar sorusunu araştırıyor.

Kurban keserek dini vazifesini yerine getirmek isteyenler kurban fiyatları 2021 aramasında bulunuyor. Bayrama kısa bir mühlet kala şimdiden hazırlığa başlamak isteyen vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını öğrenmek istiyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelini açıkladı. Bütçesine nazaran plan yapacak olan vatandaşlar için kurban fiyatları ağır bir biçimde araştırılıyor. Pekala Diyanet yurt içi ve yurt dışı kurban kesim fiyatları ne kadar? İşte ayrıntılar..

Kurban Bayramı’na az bir müddet kalmışken vatandaşlar 2021 kurbanlık fiyatlarını merak edip araştırıyor. Bu yıl Kurban Bayramı 20 Temmuz, Salı başlayacak ve 23 Temmuz, Cuma günü ise bayramın son günü olacak. Diyanet İşleri Lideri Ali Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelini açıkladı.

DİYANET KURBAN KESİM FİYATLARI 2021

Diyanet İşleri Lideri Erbaş, 2021 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 1125 lira, yurt dışında 925 lira olarak belirlendiğini açıkladı.

2021 YILI KURBAN BAYRAMI TARİHLERİ
19 Temmuz Pazartesi (Arefe)
20 Temmuz Salı (Kurban Bayramının 1. Günü)
21 Temmuz Çarşamba (Kurban Bayramının 2. Günü)
22 Temmuz Perşembe (Kurban Bayramının 3. Günü)
23 Temmuz Cuma (Kurban Bayramının 4. Günü)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu