Dünyada birinci olacak! Prens dizisinin oyuncuları belirli oldu… Prens dizisinin konusu nedir?

Prens isimli dizi, West World, The Mandalorian üzere dünya çapında ünlü olmuş dizilerin üretiminde kullanılan sanal yapımla (virtual production) çekilecek. Uzun müddettir ekranlarda görünmeyen Ceyda Düvenci ve Aslı Tandoğan dünyada birinci olacak bir üretimle dönüyor.

Dünyada birinci defa tamamı sanal yapımla (virtual production) çekilen Prens isimli dizinin başrollerini Aslı Tandoğan ve Ceyda Düvenci paylaşıyor.

Senarist ve Oyuncu Giray Altınok’un toplumsal medyada yarattığı karakterlerden biri olan Krallık 101’den uyarlanan Prens dizisinin birinci dönemi sekiz kısımdan oluşacak. MGX Film’in üstlendiği dizinin direktörü ise Bülent İşbilen.

PRENS DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINA KİMLER VAR?

Dizinin oyuncu takımında Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk üzere isimlerin yanı sıra Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal, Serdar Orçin, Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Derya Pınar Ak ve Yılmaz Gruda üzere usta oyuncular da olacak. Güldürü tipinde olacak dizinin bir dijital platforma yayınlanacağı belirtiliyor.

Dizinin sekiz kısımlık birinci döneminin çekimleri tamamlandı. Üretim şirketinin sahibi olduğu Türkiye’nin birinci sanal stüdyosunda çekilen dizi, dünyada tamamı bu teknikle çekilen birinci dizi olacak.

PRENS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin konusu ise şöyle: Küçük bir ülkenin hükümdarı olan baş karakter bir yandan komşu ülkelerle uğraşırken bir yandan da tuhaf aile bireyleriyle baş etmeye çalışacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu