EN PRATİK YAPIM AŞAMALARIYLA

AMİGURUMİ PEMBE PANTER

En pratik yapım aşamalarıyla amigurumi pembe panter herkes tarafından en beğenilen ürünlerden bir tanesi olmaya devam ediyor. Bakarken adeta insanların içini açan bir oyuncak olması yedisinden yetmişine kadar herkesin odasında bulundurmak istemesine neden oluyor.

Fakat sizler de bilirsiniz ki yapımları her ne kadar çok pratik olsa bile herkes tarafından bilinen bir örgü modeli olmadığı için çok yüksek fiyatlar ile satışa sunuluyor. Hem çok az maliyetli hem de yapım aşamaları bu kadar kolay olan bir oyuncak için kimse çok para vermek zorunda kalsın istemediğim için bu yazıyı hazırladım.

Eğer yazı içerisinde anlattığım detaylarda anlamadığınız noktalar olursa diye de videolu anlatımı tercih ettim. Yazının alt kısmına ekleyeceğim videolu anlatımı eğer sizler de adım adım takip ederseniz ayakların kesim aşamalarından kolların oyma kısımlarına kadar her şeyi kısa sürede yapabileceksiniz. Sadece videolu anlatımı sizler de adım adım takip ederek bu eşsiz güzellikte olan pembe panterleri nasıl yapabileceğinizi görebileceksiniz.

VİDEOLU ANLATIM İLE AMİGURUMİ PEMBE PANTER

Videolu anlatım ile amigurumi pembe panter nasıl yapılır sizlere her şeyi en detayları ile anlatacağım. Eğer videolu anlatımı sizler de saniyesi saniyesine takip ederek kısa sürede ne kadar eşsiz ürünleri ortaya çıkarabilecek olduğunuzu göreceksiniz.

Ben kaç ilmek ile kaç cm ürün yaptığıma varana kadar videolu anlatım içerisinde tüm detayları anlatacağım. Kullandığım ipin markasına ve el sıkılık oranlarınıza göre sizler de kaç cm boyunca bir pembe panter isterseniz çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Eşsiz güzellikleri ile yer alan bu oyuncakları sizler de sadece birkaç saat kadar kısa süre içerisinde dilediğiniz gibi rahatlık ile yapabileceksiniz.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=KtjeJAYVywE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu