Farklı ikram ve sürprizlerin hakikat adresi Bodo

Farklılık her alanda aradığımız bir olgu değil midir? İş alanında, münasebetlerde, toplumsal hayatta, etrafımızda, yemeklerde ve elbette ikramlarda. Sıradanlık ve monotonluk insanın yapısına aykırıdır. Daha değişik ve değişik şeyler görmek yaşamak isteriz. Zira heyecan farklılıkta meydana gelir. Sevdiğimiz insanlara sürpriz yapmadan evvel farklı olarak neler yapılabilir, günlerce düşünürüz. Binlerce ikram sitesi ve mağazasında farklı olduğunu sav eden pek çok armağan var lakin şimdi bodo ile tanışmadıysanız muhtemelen gerçek farklı armağan ile tanışmadınız.

Bodo neden mi farklı? Zira biçimi bu vakte kadar sizlere sunulan birebir stillerin çok daha dışında! Tecrübe armağan biçimi ile bodo, pek çok aktivite, cümbüş, tatil, eğitim üzere alanlarda armağanlar oluşturarak, tek bir platform üzerinden kolaylıkla sevdiklerinizle paylaşabilmenizi sağlıyor. Doğum günleri, yıldönümleri, özel kutlamalar, düğünler, bayramlar, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü üzere her özel vakit diliminiz için sizlere en sıradışı armağan seçeneklerini sunuyor. Gelin inceleyelim!

Farklı armağan teklifleri

Öncelikle bodo’dan aldığınız ikramın, usulünde olan farklılıkla bir adım öndesiniz. Sevgililer Gününde esasen beklenen ve pek de heyecan yaratmayan çiçek ve çikolatalar yok. Heyecan ve cümbüş dolu, romantizmi körükleyen eşsiz tecrübeler var! ”SPA ve Masaj”, ”Uçuş”, ”Sürüş Deneyimi”, ”Atış Deneyimi”, ”Tekno”, ”Adrenalin”, ”Romantik”, ”Oyunlar ve Partiler”, ”Tatil”, ”Su Aktiviteleri” üzere kategoriler, tecrübenizi seçerken size yardımcı olacak kategorilerden sadece birkaçı.

Günün manasına ve hediyeyi vereceğiniz kişinin ilgi alanına nazaran en farklı ikramlar bodo’da! Örneğin: Eşinizle evlilik yıldönümünüz ve doğal olarak bağınıza renk katacak, ona pahalı ve özel olduğunu hissettirecek romantizm temalı bir armağan istiyorsunuz. Klişelerden uzak durun. Sizin için harika bir teklifimiz var! ”İki Kişi için At Gezisi”. Birlikte geçireceğiniz bu özel ve romantik vakit ilginizi canlandıracak ve bilhassa daha evvel denemediğiniz bir aktivite ise sizin için epey heyecan verici olacak. Anneler Günü için her yerde, alınması zorunda üzere reklamları yapılan konut eşyası klişeleri, aradığınız değilse tecrübeden sonra annenizi size hayran bırakacak, ”Mix Masajı” armağanını ısrarla öneririz.

Farklı armağan fikirleri

En yakın arkadaşınız, yeni çıkan araçların sıkı bir takipçisi ise ona bu tecrübesi doğum günü için muhakkak düşünebilirsiniz, ”Twizy Araçla İstanbul Turu”. Kızınıza mezuniyeti için gökyüzü dolusu heyecan armağan edin: ”Karadeniz Üzerinde Küçük Uçak Turu”. Bu tecrübe, kocanızın aldığı en farklı ve en heyecan verici ikram olacak: ”Yelkenle Tanışma Eğitimi”. Yeni nişanlanan arkadaşlarınıza, gerilimlerini atacak ve birlikte yeni bir heyecanla tanışacakları, ”İki Kişi için ATV Turu”nu nişan ikramı olarak sunmak olağanüstü olmaz mıydı? Kardeşinize doğum günü armağanı olarak kendisini bir kuş kadar özgür, gerçek bir pilot kadar kendinden emin hissedeceği, ”Boeing 737 Uçuş Simülatörü” armağan edin. Farklı maceralar arayanlara, ”Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Görüntü Çekimi”. Tabiatta, denizde, gökyüzünde ya da kentin göbeğinde! Bodo’nun tek bir armağanı ile kendinizi bulmak istediğiniz her yerde bulurken eşsiz maceraların eşliğinde hayatın gerçek tadına varın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu