GENÇ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ YELEK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile genç kızlar için farklı tarzda bir yelek modeli yapımı

Yelek modelleri için sizlere daha çok çeyizler içerisinde kullanılabilecek yelek modelleri gösteriyorum. Bugün ise size günlük kullanıma uygun oldukça şık ve bu senenin modasına uygun olan bir şiş örgüsü genç kız yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bu yıl süveterler ve crop ceketler oldukça modaydı. Bende sizlere sürekli yeni süveter ve ceket modelleri buldukça paylaşmaya çalıştım. Bugün ise size yine bu yılın modasına uygun bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz yelek modeli göstereceğim. Özellikle bu yelek modeli genç kızların hoşuna gidecek bir tasarım. Şiş örgüsünün en temel tekniği haroşa örgü ile yapılan bu yeleği birkaç gün gibi kısa bir sürede hazırlayıp önümüzdeki günlerde kullanabilirsiniz.

Örgü genç kız yelek modeli burada 38-40 bedene uygun olarak yapılmış. Bu yelek için Alize lanagold markasından yaklaşık 2 yumak ip kullanılmış. Şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış.

Yelek modeli yapımına arka kısmından başlanmış. Burada yelek modelini büyütmek için yapılması gereken detaylar açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz zaman kolaylıkla beden ölçüsü ayarlaması yapabilirsiniz. Yelek modeli haroşa örgü ile yapılmış ama kol ve yala kısımlarında dikkat edilmesi gereken detaylar var. Bu nedenle videoda verilen anlatımı dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

Şiş örgüsü genç kız yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu