Genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz ve Hande Ünal evleniyor!

Genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, Hande Ünal ile 2020 yılında nişanlanmıştı. Yalnızca yakınlarının katıldığı bir merasimle nişanlanan çift pandemi nedeniyle evlilik planını bir müddet askıya almıştı.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah’ın manevi oğlu Faysal’ı oynayan İsmail Ege Şaşmaz, nikah masasına oturacak. Hande Ünal ile evlenecek olan genç oyuncu düğün için memleketi Manisa’yı seçti. 7 Temmuz 2021 yılında yapılacak olan düğün için yeniden pandemi kurallarına uyacağı söylendi.

NİŞANLANDILAR!

27 yaşındaki güzel oyuncu İsmail Ege Şaşmaz Güneşi Beklerken, Aşk Laftan Anlamaz ve Serçe Sarayı üzere dizilerde aldığı karakterlerle yıldızı parladı.

Önemli bir hayran kitlesi olan oyuncu son olarak Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde yer almakta. Genç oyuncu Şaşmaz, Hande Ünal ile evlilik yoluna girdi.

Ünal’ın ailesinin bahçesinde sade bir merasimle nişanlanan çifit arkadaşları yalnız bırakmadı. Davete Demet Özdemir, Berk Oktay ve Yıldız Davet Atiksoy katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu