Göğüs kanserine yakalanan oyuncu Canan Ergüder’den haber var!

Nisan ayında göğüs kanserine yakalandığını açıklayan oyuncu Canan Ergüder’den haber var. Kemoterapi tedavisindeki beşinci kademenin bittiğini söyleyen Ergüder, “Her şey yolunda” sözlerini kullandı.

Ünlü oyuncu Canan Ergüder’den sevenlerine haber var…2017 yılında kendisi üzere oyuncu olan Kenan Ece ile nikah masasına oturan ve Demir isminde bir oğlu bulunan Canan Ergüder, göğüs kanseri teşhisi nedeniyle rol aldığı diziden ayrıldı. Kısa müddet evvel tedaviye başladığını lisana getiren ünlü oyuncu, toplumsal medya üzerinden yeni bir paylaşımda daha bulundu.

Ünlü oyuncu, sevenlerini süreci hakkında bilgilendirdi ve bir de son halini paylaştı. Göğüs kanserine yakalanan Canan Ergüder, son halini, “5. kemo bitti. Her şey yolunda. Arayan, soran, ileti atan, dua eden herkese sevgiler” notuyla paylaştı.

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Göğüs kanseri teşhisinden sonra süratle tedaviye başlayan Canan Ergüder, hayranlarını duygulandırdı. Ergüder, “3. Kemo biter. Daha var ancak ben uygunum. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Herşey yolunda. Daha da diğer tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler” notunu düştüğü bir paylaşımda bulundu. Hayranları paylaşıma geçmiş olsun bildirileri yayınladı.

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Orta’ya Feris karakterini canlandıra Canan Ergüder göğüs kanserine yakalandı. 43 yaşındaki oyuncunun tedavi sürecine başlandı.

Takımdan ayrılmasının akabinde çekimleri bırakan Ergüder, yakın vakitte kemoterapi görecek. 43 yaşındaki oyuncunun moralinin ise yeterli olduğu konuşuluyor.

Ergüder’in eşi Kenan Ece ve ailesi de süreci yakından takip ederek, ona bu periyotta dayanak veriyor. Güllerin Savaşı dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Kenan Ece ile 2017 yılında nikah masasına oturan Canan Ergüder’in Demir isminde üç yaşında bir oğlu var.

CANAN ERGÜDER’DEN BİRİNCİ AÇIKLAMA

Ünlü oyuncu çıkan haberler sonrasında Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşıp şu açıklamayı yaptı:

‘Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım,
Niyetim sizlere Menajerimi Orta’da oynayacağım son kısımda yazmaktı lakin haberler size bundan evvel ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler yanlışsız. Yaklaşık 1.5 ay evvel bana göğüs kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Orta grubuna gönderdiğim fotoğraf. Size de birebirini gönderiyorum zira olumlu hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ancak moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, güzelleşeceğim. Tedavimin müsaade verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım.

Bu da inşallah 3 kısım daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an dayanak olan canım aileme, canım Menajerimi Orta takım arkadaşlarıma, Star TV’ye ve elbette ne karar alırsam alayım daima ardımda olduğunu hissettiren Ay Üretim’e çok teşekkür ederim.’

CANAN ERGÜDER KİMDİR?

Canan Ergüder 15 Temmuz 1977 İstanbul doğdu. Ergüder tiyatro eğitimine öncelikle Amerika’da Franklin and Marshall College’da başlayıp, daha sonra The New School University Actors Studio Drama Program’da yüksek lisans derecesiyle devam etti.

2007 International Hoboken Sinema Festival’inde Shooting Johnson Roebling isimli uzun metraj sinemada canlandırdığı Nancy için En Düzgün Yardımcı Bayan Oyuncu mükafatını aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu