Gonca Vuslateri: Uzun bir müddet güneş ve deniz yasak

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve meskeninde tedavi gören Vuslateri, akabinde da üzerine kaynar su dökülmesi sonrasında hastanelik olmuştu. Tedavi gördükten sonra güç vakitleri geride bırakan 34 yaşındaki oyuncu, yanık izlerinin kırmızıdan mor renge dönüştüğünü, bacağındaki yanığın çok yavaş geçtiğini aktardı.

“Kendimi kabul etme zamanındayım”

Yaşadığı olayın ruhsal tesirleri hakkında konuşan Gonca Vuslateri, şu sözleri kullandı: “Şu an çok yeterliyim. Hastaneden çıktım. Setlere başladım. Şu anda devam eden bir Netflix sineması çekiyoruz. Şu an için her şey yolunda gidiyor. Keyfim çok yerinde diyecek de bir şey bulamıyorum. Zira gerçekten 35 gün hastanede yatınca hasretle ısrarla yalnızca işime dönmeyi hayal ettim. Çok şükür ayaktayım yanıklarım düzgünleşiyor. Uzun vakte yayılan yaklaşık 10 operasyon, PRP ve kök hücre tedavisi oldum. Doku yenilenmesi ile alakalı tüm operasyonlar gerçekleştirildi. Ancak artık ruhsal olarak kendimle barışma kabul etme ve bunun biraz vakte yayılacağını düzgünleşme kabul etme vaktindeyim.”

“Canımın acısı yeni geçti”

Bol bol meditasyon yaptığını söyleyen Vuslateri, “İşim de çok güzel geçiyor. Canımın acısı daha yeni geçti. Ayak bileğimde ufak bir zorlanma var. Yani gören insanların bedenimizde değiştiremeyeceğimiz yaralara karşı haklı olarak toleransları çok düşük ve lakin onların verdiği o büyük reaksiyonlar karşısında sizin de duygusallaşmamanız mümkün değil” dedi.

Ünlü oyuncu daha sonra kelamlarını şöyle sürdürdü: “Allah hakikaten bedenimde değiştiremeyeceği özellikleri olan herkese sabır ve kendiyle barışık bir irade versin dilerim. Tabibim uzun bir müddet güneşi ve denizi bana yasakladı ama tatil yapacağım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu