Günahsızlar Apartmanı 37. kısım fragmanı! İnci gebe mi?

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Günahsızlar Apartmanı’nda bu hafta dönem finali heyecanı yaşanacak. Dizinin dönem finaline; Han’ın İnci’yi kaybetmekten korkması, İnci’nin hamilelik argümanı ve Safiye ile Naci’nin vedası damgasını vuracak. Öte yandan Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı da bu kısımla netlik kazanacak. İşte Paklar Apartmanı 37. kısımda yaşanacaklar.

Paklar Apartmanı’nın son kısmında yaşananlar, seyirciyi bir defa daha ekrana kilitledi. Gülben, Esat ile olan bağlantısını ailedeki herkese duyurdu. İnci ve Safiye takviyelerini iletirken Han ise hala kuşkular içerisinde kendisini bunaltmaya devam etti. Naci’yle ilgili tüm gerçekler ortaya çıktı. Bu durum Safiye ile Han ortasında büyük bir uçurumun doğmasına neden oldu. Gülben ablasının yanında dururken, Han ise İnci’nin hiçbir şeyi öğrenmemesini istediğini açıkça ablasına söyledi ve o’ndan af diledi. Lakin Safiye, Han’ı affetmedi.

Anıl Esat’a vurmanın cezasını çekerken, Gülben ise kendisini değiştirme uğraşı içerisine girdi. Esra yalnızlık acısı çekerken o’na en büyük dayanak Gülben’den geldi. Gülben’i dinleyerek kendisine gelen görüşme teklifini kabul eden Esra, hiç beklemediği yerden memnunluğu yakalamış oldu.

Han’ın Naci’ye yaptıklarını öğrenen İnci ise büyük bir çöküş yaşadı. İnci’yi kaybetmekle yüz yüze kalan Han, psikolojisinde problemler yaşamaya başladı. Dizinin 37. kısım fragmanı da yayınlandı. İşte yeni kısımda yaşanacaklar!

FARAH ZEYNEP ABDULLAH GÜNAHSIZLAR APARTMANI’NDAN AYRILIYOR MU?

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; dizide İnci karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah, ağır dramatik sahneler sebebiyle çok yorulduğunu ve ayrılmak istediğini belirtti. Yeni bir gelişme olmazsa Farah Zeynep Abdullah, dönem finali öncesi projeye veda edecek.

Dizide öykü bu formda ilerlerken proje sahibi Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’ndan şaşırtan bir açıklama geldi. Budayıcıoğlu, ‘Hastalarımın hayatını ifşa edecek halim yok! Bu mümkün değil, mesleğime ihanet etmiyorum. Ben kıssanın yalnızca özünü alır, onu öteki dünyalarda yaşatırım. Aslında kahramanların; isim, aile, kent, meslek, her şeyi kitaplarımda değişir. Yani o bireye ilişkin, onun tanınabilecek hiçbir özelliğini oraya koymam.

Gerçek aile ‘Masumlar Apartmanı’nda olduğundan çok daha abartılı. O kadarını beşerler kaldıramaz diye ben kitapta da olabildiği kadar azalttım. Gerçek kıssalar, benim kitaplarımınkinden çok daha abartılı. Hatta bazen bunu yazsam beşerler inanmaz ki diye düşünüyorum.’ dedi.

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık ortanın akabinde dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, ‘Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.’ dedi. Mola şayet bir gün görecek olsa ‘seni anlıyorum.’ deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yepisyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Hekim dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın vakitte diziden ayrılmıştı. Dizdar’ın yeni adresi Paklar Apartmanı oldu. Diziyi, birebir vakitte oyunculuk da yapan ödüllü direktör Davet Lostuvalı yönetecek. Müellifliği ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

Dizinin direktörü Davet Lostuvalı, dizi hakkında birinci defa konuştu. Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulunan usta göz, ‘Televizyonda ekran karşısındaki beşerler, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken bahse çok çok ağırlaşıyoruz. Sahiden ağladığımız anlar oldu. Zira bu öyküye, yaşanmışlığa, insanların nitekim bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her manada, bu dizi bizim için çok değerli. En büyük bahtımız Deniz Madanoğlu’nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok değerli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak memnun eden bir sonuç ortaya çıktı.’ sözlerini kullandı.

PAKLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Müellif Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok pak olmak uğruna etraflarını ve hayatlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin kıssası anlatılır.

Muhafazacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında apayrı bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci’yi, Han ve o’nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han’ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Buyruk Özden

PAKLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Birinci kısmıyla büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul’un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu