Hande Subaşı ‘Baht Oyunu’ ile ekrana dönüyor… Baht Oyunu dizisinin konusu nedir?

Hande Subaşı, Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Baht Oyunu” ile ekrana dönüyor. Oyuncu birinci kısmı 15 Haziran Salı akşamı yayınlanacak dizide sürpriz bir rolle izleyici karşısına çıkacak. Kanal D’nin yapımcılığını ve proje dizaynını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Sinema imzalı yeni dizisi “Baht Oyunu”nun çekimleri başladı.

Yapımcılığını Kanal D’nin ve proje dizaynını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Sinema imzalı yeni dizi “Baht Oyunu”, 15 Haziran Salı akşamı birinci kısmıyla ekrana gelecek. Ünlü oyuncu Hande Subaşı da merakla beklenen “Baht Oyunu”nda sürpriz bir rolle izleyici karşısına çıkacak.

İki aylık ön hazırlık sürecini tamamlayan Baht Oyunu takımı birinci set günü heyecanını geçtiğimiz günlerde yaşadı. Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu takımında İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor. Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin direktör koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

“Yaygın bir inanıştır; aşkın peşinde koşan yakalayamaz, yakalanır! Ve gerçek adamla daima yanlış yerde, yanlış vakitte karşılaşılır…” Pekala daima bu türlü midir? Baht oyunu, birinci aşkıyla memnunluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan bir genç kızın kıssasını izleyicilerle buluşturuyor.

Baht Oyunu, yakında Kanal D’de…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu