HERKESİN VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNÜ: TRİKO

Örgü triko modelleri

Triko ürünler kadın erkek, yaşlı genç demeden herkes tarafından yedisinden yetmişine kadar en çok tercih edilen üründür. Özellik ile mevsim geçişleri olan ilkbahar ile son baharda tercih edilen bu ürünlerin biri birinden farklı renkleri her bedene çok güzel bir uyum sağlıyor.

Her ne kadar hazır olan modelleri yer alsa bile sizler en kolay adımları takip ederek kendiniz de örebileceksiniz. Gerçekten kolay bir örülme şekli olan bu trikolar için sadece belirli püf noktalara dikkat etmek kişilerin dilediği kadar özel ürünlerin sahibi olabilmelerine yardımcı olacaktır. Sizler de her şeyi çok rahat bir şekilde görebilin ve kendiniz için dilediğiniz kadar güzel ürünler örebilin diye ben videolu anlatımları tercih ediyorum. Bu videolu anlatım sayesinde sizler de a dan z ye kadar olması gereken adımlara erişebilecek ve bu sayede güzelce örebileceksiniz.

Triko nasıl örülür?

Triko örmek isteyen kişilerin dilediği an videolu anlatımları tercih etmesi yeterli olacak. Ben belirli bir kısmını sizlere video içerisinde anlatarak çekmeyi tercih ediyorum. Bu video içerisinde sizler de dakikası dakikasına kadar atlamadan takip ederseniz her adımı görebileceksiniz.

Triko örgü tarifi

Ben örgüye başlamadan önce ne kalın ne de ince olmayan orta kalınlıkta şişler tercih ediyorum. Bu şişler sayesinde istediğim ürünün istediğim kalınlığı daha rahat ortaya çıkıyor. Tabi ki kullanacak olduğunuz iplerin markası ve kalitesi de bu noktada önemli olacak. Ne kadar kaliteli ürünler tercih ederseniz o kadar güzel bir ürüne sahip olacaksınız. Ben 40 ila 42 beden arasında bir kişi için triko örmek için arka kısımlarda 120 ilmek tercih ederken ön kısımda da 108 ilmek ile başlıyor ve bu şekilde örüyorum.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=yXMjWnSFfZQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu