İKİ ŞİŞLE MUHTEŞEM BEBEK BATTANİYESİ

BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan iki şişle muhteşem bebek battaniyesi nasıl yapılır sizler de merak ediyor musunuz? Bu yazımız içerisinde sizler için iki şişle istediğiniz her modelde bebek battaniyeleri nasıl yapılır onları anlatacağız.

Sadece bu yazı ile de sınırlı kalmak istemiyorsanız bir de özel olarak motiflerin nasıl yapıldığının anlatıldığı videolar çekeceğiz. Sizler de videomuz içerisinde her şeyi adım adım dakikası dakikasına takip edebilir ve aslında istediğiniz her şeyi öğrenebileceksiniz. Hazır yaz ayları da gelirken çeyiz hazırlıkları artmışken sizler de bu kadar farklı bir modeli çeyiziniz içerisinde görmek istemez misiniz?

Bebeklere Muhteşem Battaniye Nasıl Yapılır?

Bebeklere muhteşem battaniye nasıl yapılır merak ediyorsunuz sizler de videolu anlatımları rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Ben kız bebekler için genel olarak pembe ve mor rengini tercih ederken erkekler için sarı ve mavi renklerini tercih ediyorum.

Bu modelde sizler için kareler ile modelleri tercih edeceğim. Karelerin nasıl yapıldığını adım adım takip etmek için videoları takip edebileceksiniz. Bu battaniye için ben 200 ilmek ile başlayacağım. Hem el sıkılık oranım orta hem ip kalınlığım hem de şiş. Bu yüzden sizler de kendi el sıkılık oranınız, iplerin ve şişlerin kalınlıklarına göre bunlarda azalma ya da artma tercih edebilirsiniz. Böylece istediğiniz model gerçekten de çok şık bir şekilde ortaya çıkacak. Yaptığınız zaman ne kadar gözlere hitap edecek ve ne kadar şık olacağına şahit olacaksınız. Yapım kolaylığı ile dikkatleri çeken bu model için sizler de video içerisinden her şeyi adım adım takip ederek motifleri nasıl yapıyor olduğuma bakabilir böylece daha rahat ürünleri ortaya çıkarmayı başarabilirsiniz.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=0J5NfbZKqcY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu