Kanunsuz Topraklar dizisinde şok eden ölüm! Kanunsuz Topraklar ne vakit başlıyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi çekimleri için Zonguldak’ta bulunan oyuncu Ümit Berber, otelde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Oyuncu takımıyla dikkatleri üzerine çeken Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili ayrıntılar merak edilmeye başladı.Peki Kanunsuz Topraklar ne vakit başlıyor? Kanunsuz Topraklar dizisinin konusun nedir?

Edinilen bilgiye nazaran olay, sabah saatlerinde meydana geldi. Teze nazaran, dizi oyuncusu 61 yaşındaki Ümit Berber kalp krizi geçirdiği fark edilince 112 sıhhat gruplarına haber verildi. Olay yerine gelen sıhhat grupları, oyuncu Berber’e birinci müdahaleyi yaptı. Ambulansa bindirilen oyuncu Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan oyuncu Ümit Berber yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

61 yaşındaki Ümit Berber’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

SETTEN BİRİNCİ FOTOĞRAF GELDİ!

Final yapan Ramo dizisinin akabinde yeni bir dizi projesiyle anlaşan Esra Bilgiç ile Bir Vakitler Çukurova’dan ayrılan Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolü paylaşacak. Hazırlıkları süratle devam eden devir dizisinden yeni fotoğraflar gelmeye başladı. Geçtiğimiz hafta kostüm provası yapılan dizi için artık de son hazırlıklar yapılıyor. Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in paylaşacağı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Zonguldak’ta Türkiye Taşkömürleri Kurumuna bağlı TTK Eğitim Ocağında çekilmeye başlandı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, beraberinde Zonguldak Vali yardımcısı Yıldırım Uçar, Vilayet Jandarma Alay Kumandanı kıdemli Albay Gönen Süslü, Vilayet Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel ve direktörlüğünü Faruk Teber’in üstlendiği çekimleri vilayetimizde yapılan “Kanunsuz Topraklar” dizisinin setini ziyaret etti.

Setten son fotoğraflar ise başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’ten geldi. “Çalışmalarımız tüm süratiyle devam ediyor” diyerek fotoğraf paylaşan ikilinin keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanunsuz Topraklar birinci kısım çekimleri Zonguldak’ta yapılırken daha sonra çekimler İstanbul’da devam edecek.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NE VAKİT, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Gold Sinema tarafından FOX TV için hazırlanan Kanunsuz Topraklar merakla bekleniyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

FOX TV’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel ve direktörlüğünü ise Faruk Teber üstlenecek. Kanunsuz Topraklar oyuncuları Uğur Güneş ve Esra Bilgiç olacak. Dizi de Zonguldak’ta kömür madeni işleterek varlıklı olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde emekçi olarak çalışan Davut’un ortasındaki imkansız aşk anlatılacak. Kanunsuz Topraklar dizisi İstanbul’da çekilecek lakin kıssa Zonguldak’ta geçecek. Hasılı Kanunsuz Topraklar’da 1940’lı yıllarda Zonguldak’ta maden personelleri ve maden işvereninin gayreti Gülfem ve Davut’un aşk öyküsü ile harmanlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu