KIRMIZI BEYAZ RENKLER İLE KIZ BEBEK PATİĞİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile kolay bebek patiği yapımı

Bebekler için harika patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün size görünce çok beğendiğim şiş örgüsü bebek patiği modeli yapımını göstermek istedin. Renkleri ile dikkat çeken bu patik modeli kız çocuklarında çok şık duracaktır. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Kışlık örgü işleri için sizlere sık sık yeni patik modelleri gösteriyorum. Bugün bebekler için yapılmış bir patik modeli göstermek istedim. Bu patik modeli yapılan süslemesi ile kız bebekler için tasarlanmış olan bir model. Daha önce sizlere erkek bebekler için yapılmış olan patik modelleri de göstermiştim. Erkek bebekleri olanlar bu modellere de göz atabilirler.

Kız bebek patik modeli yapımı için burada beyaz ve kırmızı Nako Pırlanta markalı ipler kullanılmış. Bu renkler ile çok güzel olmuş. Kız çocukları için farklı renkte elinizde kalan ipleri değerlendirerek de bu patik modelini yapabilirsiniz. Şiş olarak da 3 numara şiş kullanılmış.

Burada yapılan atik modeli 0-6 aylık bebeklere uygun olarak yapılmış. Daha büyük bir patik modeli için ilmek sayınızı arttırabilirsiniz. Patik modeli için 49 ilmek atılmış ve haroşa örgü yapılmış. Patik modelinin tamamında haroşa örgü kullanılıyor ama bazı yerlerde beyaz ip ile farklı model eklenmiş. Buraların yapımını da videodaki anlatımdan öğrenebilirsiniz.

Şiş örgüsü bebek patiği modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu