KOLAY REGLAN KOLLU KAZAK MODELİ YAPIMI

Çok renkli reglan kollu erkek çocuk kazak yapımı

Şiş örgüsü ile erkek çocuklara yapılmış reglan kollu kazak modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Her yaştan kız ve erkek çocuğu için yapabileceğiniz bu kazak modelinin detaylı yapım aşamasını takip edip birbirinden şık kazak tasarımları elde edebilirsiniz. Kazak modelinin yapımı için aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Örgü işinden yapılmış kazak modellerinde reglan kol oldukça fazla kullanılıyor. Daha önce reglan kol çalışması yapmayanlar verdiğim örnek videodaki anlatımı takip edip bu kol çalışmasını öğrenebilirler. Reglan kol hem kız hem de erkek çocukları için yapılacak kazaklarda kullanılabilir. Aynı şekilde büyükler için yapılabilecek kazak modellerinde de kullanılabilir.

Reglan kollu erkek çocuk kazak modeli yapımı için burada elde kalan aynı kalınlıktaki Nako Elit Baby markalı ip kullanılmış. Sizlerde elinizde kalan aynı kalınlıktaki ipleri kullanıp bu kazak modelini yapabilirsiniz. Burada erkek çocuklar için uygun renkler seçilmiş ama bu kazak modeli kız çocuklar için de yakabilirsiniz. Elinizde bulunan uygun renkli ipleri kullanıp bu kazak modelini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Kazak modeli yapımında ön ve arka parça yapıldıktan sonra birleştirilerek kol kısımları yapılmış. Burada video içerisinde her bir detay açıklanmış. Daha önce şiş örgüsü ile kazak modeli yapmadıysanız burada verilen videodaki anlatımı takip edip sorun yaşamadan yapabilirsiniz.

Reglan kollu kazak modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu