Koronavirüsü yenen Burak Sergen Nihan Ünsal ile evlendi!Burak Sergen’den yakışıksız yorumlara isyan

Koronavirüse yakalanan Sadakatsiz dizisinin Haluk’u Burak Sergen bugün taburcu oldu. 46 gün hastanede yattıktan sonra sıhhatine kavuşan Burak Sergen, şubat 2019’da nişanlandığı Nihan Ünsal Sergen ile dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz haftalarda sıhhatine kavuşan oyuncu, dün nişanlısıyla aile ortasında gerçekleşen merasim ile nikah masasına oturdu. Sergen’in meskeninde gerçekleşen nikah merasiminde çiftin şahitliğini, Erkan Şahin ve Buket Kayapınar Özsırlı yaptı. İkilinin avukatı, nikah sonrası toplumsal medyada çift hakkında yapılan hakaret içerikli yorumlarla ilgili yasal sürecin başlatıldığını duyurdu.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine nazaran; çok keyifli olduğunu lisana getiren Burak Sergen, “Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan’ın çabucak soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik” dedi.

HAKARET İÇEREN YORUMLARLA İLGİLİ YASAL SÜREÇ BAŞLATILDI”

İkilinin avukatı, nikah sonrası toplumsal medyada çift hakkında yapılan hakaret içerikli yorumlarla ilgili yasal sürecin başlatıldığını ise şu sözlerle duyurdu:

“Kamuoyuna duyurulur… Müvekkilim Burak Sergen, herkesin malumu olduğu üzere şiddetli bir tedavi süreci geçirmiş olup, bugün itibariyle sıhhati çok daha yeterli bir duruma gelmiştir. Geçirdiği bu güç süreçte en büyük dayanağı, sevenlerinin yanında uzun müddettir nişanlısı olan Sayın Nihal Ünsal Sergen’den almıştır. Daha evvelden planlanmış olan evliliğini ise tedavisinin akabinde 03.06.2021 tarihinde yapmış olup, bu mevzuda başta toplumsal medya olmak üzere yazılı ve görsel basında müvekkilim ve eşi ile ilgili birçok haber paylaşımı yapılmıştır.

Gerçekten bilhassa toplumsal medyada yapılan bu paylaşımların altına yapılan kimi yorumlar negatif tenkit hudutlarını çoktan aşmış, müvekkilim ve eşinin kişilik haklarına tecavüz oluşturan, hakaret içeren boyutlara gelmiştir. Bu noktada müvekkilim Burak Sergen ve eşi Nihan Ünsal Sergen hakkında tenkit sonlarını aşan, kişilik haklarına akın ve hakaret içeren yorumlar ile ilgili yasal süreç başlatılmış olup, hukuka karşıt yorumlarla ilgili takiplerimiz ve yasal müracaatlarımız devam edecektir. 04.06.2021… Kamuoyuna hürmet ile duyurulur. Av. Uğur Sıtkı…”

NE OLMUŞTU?

Sadakatsiz dizisinde rol alan Burak Sergen, bir ay evvel meskeninde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen oyuncu uzun vakittir ağır bakımda tedavi altındaydı. Sergen, koronavirüsü atlatıp bugün taburcu oldu.

Güçlü geçen sürecin akabinde konutuna giden oyuncu sevenlerine teşekkür etti. Toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Sergen, “Hepinize ne kadar teşekkür etsem az… Ailem, nişanlım, oğlum, setteki hoş dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Daima hoş güçler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum… Daima birlikte sağlıklı ve hoş günlere… Eksik olmayın. Ve daima yanımda olan ben uyurken nişanlıma oğluma aileme takviyesini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum Teşekkürlerim minnetim çok fazla… Düzgün ki varsınız. Dua ve gücünüzü eksik etmeyin.” sözlerini kullandı.

“ÇOK CİDDİYE ALINMASI GEREKEN BİR ŞEY”

Taburcu olan Sergen hastane çıkışı, “45 gün sonra birinci kere gün yüzüne çıkıyorum. Yendiğime çok memnunum bu hastalığı. Berbat bir şey ve çok ciddiye alınması gereken bir şey” açıklamasını yaptı.”

“EVDE REHABİLİTASYON SÜREMİZ OLACAK”

Burak Sergen’in hekimi ise “Evde rehabilitasyon süremiz olacak. Tabi denetim ve takiplerim devam edecek. Biz tekrar hastamızı meskenine sağlıklı bir biçimde uğurlamaktan memnunluk duyuyoruz” dedi.

Bir müddet entübede kalan daha sonra ağır bakıma alınan sanatkardan sevindiren bir haber geldi. Sıhhat durumunun uyguna gittiği öğrenilen sanatkarın ağır bakımdan olağan odaya alındığı öğrenilmişti. Nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonra hastanede olan oyuncudan birinci fotoğraf geldi. Usta oyuncu, “Hayata tutunmak çok güzel” dedi.

İMAJLI ARAMAYLA DİZİYE KATILDI

Uzun müddettir Sadakatsiz dizisinden başka kalan Sergen sevenlerine sürpriz yaptı. Sergen’in canlandırdığı Haluk Güçlü karakteri kalp krizi geçirmişti. Haluk Güçlü, imajlı cep telefonu aramasıyla kızı Derin ve eşi Gönül’le görüştü.

Sadakatsiz’in 19 Mayıs Pazartesi ekrana gelen 30. kısmında yine seyirci karşısına çıktı.

Burak Sergen tedavi gördüğü hastane odasından diziye manzaralı cep telefonu temasıyla katıldı.

Burak Sergen’in dizide canlandırdığı Haluk Güçlü karakteri kalp krizi geçirmişti. Haluk Güçlü, kızı Derin ve eşi Gönül ile imajlı görüşme yaptı.

Burak Sergen de bu sahneyle uzun bir ortadan sonra sevenleriyle yine buluştu.

Sıhhat durumu hakkında da konuşan Sergen, “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok hoş bir şey” dedi. Oyuncu, nişanlısı Nihan Ünsal’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da kelamlarına ekledi: “Nihan’ı daima hissettim. Zira daima yanımda olduğunu biliyordum.” Nihan Ünsal ise “Durumu güzel ancak COVID’in bıraktığı bedendeki belirli ıstıraplar var. Orta sıra teneffüs problemi çekiyor” dedi.

GÖRÜNTÜ METODUYLA DİZİYE DÖNECEK

‘Sadakatsiz’in bu akşam yayınlanacak yeni kısmında izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Burak Sergen, dizinin yeni kısmına görüntü ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak. Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren ünlü oyuncu senaryo gereği ailesiyle imajlı konuşma yapacak.

Sergen’in toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda 2 kovid-19 testi sonucunun da negatif çıktığı söylenmiş ve sevenlerinden dua istenmişti. Usta oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ise yaptığı paylaşımda “Kendisinin durumunda bir değişiklik yok, stabil. Tekrar yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Tedavisi ağır bakımda devam ediyor” tabirlerini kullanmıştı.

Sanatçı hakkında sevindiren bir gelişme yaşandı. Sergen’in Sadakatsiz dizisinin yarın yayınlanacak olan kısmına, ailesiyle imajlı konuşma sahnesiyle dahil olacağı açıklandı. Sanatkarın nişanlısı da yaptığı açıklamada, ‘Artık COVID kısmı olmayan olağan odadayız. Durumu uygun ancak bedeninde COVID’in bıraktığı düşünceler var. Orta sıra teneffüs sorunu çekiyor lakin durumu düzgün.’ tabirlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu