KÖŞEDEN KÖŞEYE ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPIMI

Tığ işi köşeden köşeye üçgen şal modeli yapımı

Şal modelleri için sizlere yeni örnekleri göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere tığ işi ile yapılmış oldukça şık ve gösterişli köşeden köşeye üçgen şal modeli yapımı göstermek istedim. Bu şal modelinin yapımına dair tüm detayları aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Şal modelleri için sizlere tığ işi ile yapılmış olan ve şiş örgüsü ile yapılmış olan modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere tığ işinden yapılmış olan bir model göstermek istedim. Bu şal modeli için Alize Angora Gold markasında Ombre Batik serisi ipi kullanılmış. İpin rengine ben bayıldım. Günlük kullanım için veya çeyizler içerisine ekleyeceğiniz şal modelleri için harika bir renk. Tığ olarak ise 3,5 numara kullanılmış.

Tığ işi üçgen şal modeli yapımına bir köşeden başlanıp diğer köşelere kadar yapılmış. Şal modeli yapımında yine çok şık bir tığ işi modeli kullanılmış. Modelin yapımının nasıl olacağı çok güzel bir şekilde video içerisinde açıklanmış. Şal yapımı dışında bu modeli yelek yaparken veya battaniye yaparken de kullanabilirsiniz.

Şal modeli yapımı çok basit. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek bu şalı yapabilir. Video içerisinde her sıranın detayı sayıları ile birlikte çok güzel bir şekilde açıklanmış. Bu sayede şalı yapmakta zorlanmayacaksınız.

Köşeden köşeye üçgen şal modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu