Kuralları hiçe sayan ünlülerin doğum günü partisine polis baskını!

Enis Arıkan, Cem Belevi, Derya Uluğ ve İrem Derici üzere isimlerin katıldığı doğum günü cümbüşü polis baskınıyla son buldu. Lakin savlara nazaran cümbüş sonunda polise yakalanmamak için ünlü isimler yere yakın ormanlık alana kaçtı.

NTV’de yer alan habere nazaran; ünlü isimlerin katıldığı doğum günü partisi olaylı bitti. Gece geç saatlere kadar devam eden eğlenceyi polis bastı. O sırada Enis Arıkan, Cem Belevi, Derya Uluğ, Cenan Adıgüzel, Enes Batur ve İrem Derici üzere isimlerinde ortalarında bulunduğu birtakım isimler yerin gerisinden ormanlık alana geçti. Buradan polisten kaçmak için saklanan ünlü isimler ceza yemekten kurtulamadı.

Çıkışta basın mensuplarını fark eden ünlü isimler çıkmakta tereddüt yaşadı. Koşar adım yer girmeye çalışan Derya Uluğ’nun halleri ise objektiflere yansıdı.

Uluğ’un yakalanmaması için arkadaşı İrem Derici kendini feda etti. Derici, olayla ilgili “Sıkıntı yok cezamız neyse öderiz. Daima birlikte görüştüğümüz beşerler, bir arkadaşımızın doğum gününü kutladık. Saat aşımı oldu tamam, cezamız neyse ödeyeceğiz, bitti gitti” tabirlerini kullandı.

ÜNLÜLERİN EĞLENDİĞİ ANLAR!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu