Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın kimdir? Deniz Işın kaç yaşında ve nereli?

En son Masumiyet dizisindeki rolü ile dikkatleri çeken Deniz Işın, artık de yeni çekilen Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla karakterine hayat veriyor. Deniz Işın, Acun Ilıcalı’nın fiyatlı dijital platformu EXXEN üzerinden yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisi için kamera karşısına geçiyor. Pekala Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın kimdir? Deniz Işın kaç yaşında ve nereli?

EXXEN platformunda yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı olmaya hazırlanan Deniz Işın, bu haberin akabinde birçok kişi tarafından araştırıldı. Masumiyet dizisindeki rolü ile dikkatleri çeken Deniz Işın, artık de fenomen dizi Leyla ile Mecnun için izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği kısmından mezun olduktan sonra Ege üniversitesi Materyal Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı.

Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.Deniz Işın, FOX’ta yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Daha sonra “İyi Günde Makus Günde” dizisinde yer aldı, “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli görüntü klibinde de yer aldı. Deniz Işın, son olarak ise “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu