Maraşlı dizisi final yapıyor! Maraşlı 21. kısım fragmanı

Atv’nin final yapacağı katılaşan dizisi Maraşlı’nın final tarihi muhakkak oldu. Dizinin son kısmında Maraşlı, Mahur ile Savcı Tolga’nın samimiyetini sorgulamaya başlamıştı. İşte Maraşlı hakkında merak edilenler.

Atv’nin büyük bir heyecan ve merakla takip edilen dizisi Maraşlı’nın son kısmına, Maraşlı’nın hisleri ve gerçekleri ortasında kalışı damgasını vururken, dizinin yeni dönemde devam etmeyeceği ve final yapacağı haberleri de gündemdeki yerini almaya başladı. Öte yandan dizinin 21. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı.

MARAŞLI FİNAL Mİ YAPIYOR?

Dönem finali tarihlerine yakın bir vakit kala şimdi 2. dönem onayı almadığı için Maraşlı’nın final yapacağı tez edilmiş lakin bununla ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmamıştı. 26. kısma kadar uzatılan dizinin 12 Temmuz’da yayınlanacak olan kısmıyla ekrana veda edeceği katılaştı.

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizide bir polisin kıssası anlatılıyor. Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen ve burada yetişen bir polis, başındaki belalarla uğraş ederken Firuze isimli genç bir bayana da aşık olur. Böylece öykü başlamış olur.

MARAŞLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diziyle ilgili en çok merak edilen mevzulardan biri de nerede çekildiği. Dizi, isminden dolayı Kahramanmaraş’ta çekiliyor zannediliyor lakin tüm yerler İstanbul’da yer alıyor. Çoğunlukla kullanılan yerler ise Galata Kulesi, Beyazıt ve etrafındaki ilçeler oluyor.

MARAŞLI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Maraşlı dizisinin oyuncu takımında Alina Boz ve Burak Deniz haricinde:

– Kerem Atabeyoğlu,

– Saygın Soysal,

– Serhat Mustafa Kılıç,

– Rojda Demirer

– Melis İşiten yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu