Mehmet Ali Erbil hastaneye mi kaldırıldı? Açıklama geldi

Mehmet Ali Erbil, üç yıl evvel meskeninin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in meskeninde düştüğü ve hastaneye kaldırıldığı argüman edilmişti. Erbil’in Instagram hesabından ise çıkan savlarla ilgili açıklama geldi.

Yaklaşık iki yıl evvel konutunun banyosunda düşerek kaburgasını zedeleyen Mehmet Ali Erbil, tedavi altına alındığı hastanede sıkıntı devirlerden geçmişti. Yaralandıktan sonra kaçış sendromu ismi verilen hastalığı nüksettiği açıklanan Mehmet Ali Erbil, uzun bir müddet hastanede nezaret altında kalarak tedavi olmuştu. Uzun bir ortanın akabinde Çarkıfelek yarışıyla ekranlara dönmeye hazırlanan Erbil’in şanssız bir kaza daha geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı sav edilmişti.

Oyuncu Tolga Aziz, Erbil’in hastaneye kaldırıldığı tarafında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu. Toplumsal medya hesabından Mehmet Ali Erbil ile çektiği pozunu paylaşan Büyük, “Değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil’in hastaneye kaldırıldığı istikametinde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Şükür an prestijiyle hepinize çok selamları var. En son hali sıhhat durumu pek yeterli şükürler olsun” dedi.

Arkadaşının gönderisini kendi profilinde yayınlayan Erbil ayrıyeten yemek yerken çekilen bir fotoğrafını da paylaştı.

DUA BEKLİYORUM DEMİŞTİ!

Tedavi sürecine devam eden sanatçı, rutin denetimi için hastaneye gitti. Paylaşımda bulunan sanatçı korkulacak bir şey olmadığını belirtti. Erbil, ‘Allah hepinizin orucunu kabul etsin. Dualarınızı kabul etsin. Dualarınızda ben de olayım.’ dedi.

Artık sıkıntı günleri atlatan Erbil, katıldığı bir programda merak edilenlerini anlatmıştı. Yeniden ekranlara döneceğinin sinyalini veren 64 yaşındaki ünlü şovmen, “Ben aşılarımı oldum. Pazartesi günü test de yaptırdım negatif çıktı. Esasen meskenden çıkan bir adam değildim, hem de hastayım. Biraz dinleniyorum yeni dönemde olacak bir şeyler.” demişti.

Tedavi sürecinde pek çok dostunun yanında olduğunu belirten Erbil, “İbrahim Tatlıses her gün geldi. Sibel Can olsun, Hülya Avşar olsun yalnız bırakmadı” tabirlerini kullanmıştı.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Erbil, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’ndan mezun oldu. Ünlü sinema, tiyatro ve seslendirme sanatkarı Saadettin Erbil’in oğludur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlayan Erbil, bir mühlet Devlet Tiyatroları’nda çalıştıktan sonra istifasını vererek özel tiyatrolara geçiş yapmış ve program sunuculuğuna başlamıştır. Yeşilçam sinemalarında de rol alan oyuncu, Hababam Sınıfı Güle Güle sinemasında de rol almıştır. Uzun yıllar ekranlarda Çarkıfelek programını sunmuştur. “Parmaktan sonra” sözü ile hafızalara kazınmıştır. Nadiren görülen Kaçış Sendromu hastalığına yakalanan ünlü sanatçı, 2 kız ve 1 erkek çocuğu babasıdır. Erbil son olarak 2019 yılında hastalığının nüksetmesi nedeniyle bir yıl boyunca ağır bakımında tedavi görmüştür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu