Menajerimi Orta 40. yeni kısım fragmanı yayınlandı!

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’, ilgi cazibeli kıssası ve varlıklı takımıyla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Başrollerinden Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara’nın 40. yeni kısım fragmanı yayınlandı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Her kısım konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri farklı bir dünyaya götürecek olan ‘Menajerimi Ara’, pazar günü Star’da ekrana gelecek 40. yeni kısmıyla seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu üzere oyuncuların rol aldığı yeni dizi Manejerimi Orta 40. Kısım 1. Fragmanı yayınlandı. Yeni kısımlarını her Pazar akşamı Star Tv’de izleyeceğimiz dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

MENAJERİMİ ORTA 40. KISIM FRAGMANI

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, İstek Kocaoğlu ve Necip Memili üzere oyuncuların yer aldığı ‘Çukur’ dizisinde Medet rolüyle ekranlara gelen Mustafa Kırantepe, ‘Menajerimi Orta’da uzunluk göstermeye hazırlanıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran ‘Çukur’da finale sayılı günler kala Kırantepe’nin Star TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisine katılacağı açıklandı.

MENAJERİMİ ORTA YEPYENİ KONUSU VE OYUNCU TAKIMI

Bir Fransız dizisi olan “Menajerimi Arayın”, Paris’teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini şad etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor.

MENAJERİMİ ORTA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Özdağ/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla epeyce fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris memleketler arası bağlantılar mezunu olmasına karşın sinemaya olan tutkusundan ötürü menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve mesleğinde her ne kadar güzel olsa da ortada aile kurmak üzere hayalleri olduğu için biraz başı karışacak.

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en tecrübeli ve en eski menajeri olan Peride, yıllar boyunca yaşadığı tecrübelerle olaylara sakin ve sabırlı bir biçimde kolay kolay çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından oluşuyor.

► Çınar Alım / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve tıpkı vakitte sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu arkadaşlıklar kimi güçlü yollara sokacak.

► Dicle Erten / Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede yalnızca 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının çalıştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu dalda ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de epey başını karıştıracak olan Barış’ın kendi başı da vakit geçtikçe Dicle konusunda karışarak olaylar farklı bir formda gelişecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu