Menajerimi Orta 41. yeni kısım ön izleme sahnesi

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 41. kısmından ön izleme sahnesi yayınlandı. Yayınlanan ön izlemede, Dicle’nin kovulduğunu öğrenen Kıraç, Ceyda’ya olan tüm öfkesini kusuyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Her kısım konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri apayrı bir dünyaya götürecek olan ‘Menajerimi Ara’, pazar günü Star’da ekrana gelecek 41. yeni kısmıyla seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu üzere oyuncuların rol aldığı yeni dizi Menajerimi Orta 41. Kısım 1. Fragmanı yayınlandı. Kıraç’ın Ceyda’ya öfkesi herkesi şoke etti!

MENAJERİMİ ORTA 41. KISIM FRAGMANI

MENAJERİMİ ORTA YEPYENİ KONUSU VE OYUNCU TAKIMI

Bir Fransız dizisi olan “Menajerimi Arayın”, Paris’teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini mutlu etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor.

MENAJERİMİ ORTA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Özdağ/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla hayli fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris memleketler arası bağlar mezunu olmasına karşın sinemaya olan tutkusundan ötürü menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve mesleğinde her ne kadar âlâ olsa da ortada aile kurmak üzere hayalleri olduğu için biraz başı karışacak.

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en tecrübeli ve en eski menajeri olan Peride, yıllar boyunca yaşadığı tecrübelerle olaylara sakin ve sabırlı bir biçimde basitçe çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından oluşuyor.

► Çınar Alım / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve birebir vakitte sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu arkadaşlıklar birtakım kuvvetli yollara sokacak.

► Dicle Erten / Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede yalnızca 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının çalıştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu kesimde ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de epeyce başını karıştıracak olan Barış’ın kendi başı da vakit geçtikçe Dicle konusunda karışarak olaylar farklı bir biçimde gelişecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu