MİNİK KALPLER LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik minik kalpler lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yine yapımı çok basit ama oldukça şık bir lif modelini bugün göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim minik kalpler lif modeli renk renk lif ipleri ile yapabileceğiniz harika bir tasarım olmuş. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için sizlere yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün size küçük kalpler şeklinde yapılmış olan harika bir lif modeli göstereceğim. Lif modellerinde çeşit oldukça fazla ve her geçen gün yeni tasarımlar ortaya çıkıyor. Ben sizlere bu yeni modellerin yapım aşamalarını bulup göstermek istiyorum. El işi yapıp satanlar için bu lif modelleri oldukça iyi bir örnek olacaktır.

Çeyizlik minik kalpler lif modeli yapımı için burada su yeşili renkte bir lif ipi kullanılmış. Krem rengi ip ile yapılınca daha güzel bir görünüm elde edilebilir. Tabi istediğiniz her renk ile bu lif modelini yapabilirsiniz. Tığ olarak elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli yapımına orta kısımdan başlanıp fıstıklar ile bir yuvarlak oluşturulmuş. Burada dikkat edilecek en önemli detay fıstıklar ile kalplerin nasıl oluşturulacağı. Bunun yapımını öğrenmek için videoda verilen anlatımı takip etmelisiniz. Bu lif modeli dışında çeyizler için hazırlanabilecek oldukça farklı lif modellerini daha öncede sizlere göstermiştim. Bu örneklere de göz atabilirsiniz.

Minik kalpler lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu