MUHTEŞEM GÖRSELLİĞİ İLE ÖRGÜDEN KOL ÇANTASI NASIL YAPILIR?

Örgüden Kol Çantası

Kadınların yaz kış demeden her zaman en çok tercih ettikleri ürünlerden bir tanesi tabi ki giyimin en tamamlayıcı aksesuarı olarak yer alan örgü çantalardan geçiyor. Sizler de bilirsiniz ki her ne kadar piyasada satışa çıkan yüzlerce farklı çanta modeli yer alsa bile fiyatların çok uçuk olması herkesin kendilerine daha uygun yollarda ürün aramalarına yardımcı oluyor. Artık bir şeyi dert etmeyin. Çünkü sizler için bu yazımda muhteşem görselliği ile örgünden kol çantası nasıl yapılır bunlara en detayları ile yer vereceğim. Bu sayede sizler de özellikle kış aylarında istediğiniz kadar farklı renklerin bir araya gelmesine göre istediğiniz boylarda çantaları örebileceksiniz.

Her ne kadar yazılı anlatım ile örgüden çanta nasıl yapılır sizlere aktaracak olsam bile asıl videolu anlatım ile istediğiniz tüm detaylara erişebileceksiniz. Hem vereceğim püf noktalar hem de ne kadar kolay bir şekilde motifleri koyabilecek olduğunuza dair anlatacağım adımlar ile sizler de sadece birkaç saat içerisinde istediğiniz boy ve renklerde örgü yöntemi ile çantalara sahip olabileceksiniz.

ÖRGÜDEN KOL ÇANTASI YAPIM AŞAMALARI

Örgüden kol çantası yapım aşamaları sırasında ben 4 ila 5 numara olan kalın şişler ve kalın ipleri tercih ediyorum. El sıkılık oranım orta halli olduğu için orta boy bir çanta yapmak için 70 ilmek atarak bir çantaya başlıyorum. Alt ve üst kısımlarını bir de yan kısımlarını dört parçada yapacağım bu çantanın sap kısmını da beşinci adım sırasında uygulamaya geçiyorum. Sizler istediğiniz bu modelleri ilmek sayısını çift sayıda artacak ya da azalacak şekilde sayılar ile yaparak, istediğiniz her modelde örgülerin rahat bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Video Kaynağı:https://www.youtube.com/watch?v=sr_eD4WLZaA&ab_channel=Zehra%E2%80%99n%C4%B1nG%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu