Nusret ünlü müzikçinin klibinde oynayacak!

Nusret ismiyle kurduğu et restoranı zinciriyle tanınan, Türkiye’de ve yurt dışında birçok ülkede restoranı sahibi olan Nusret Gökçe, Mr. Jade olarak tanınan müzikçi Özkan Şen’den, yeni müziğinin klibinde oynaması için sürpriz teklif…

Sahip olduğu restoranlarında, dünyaca ünlü yıldızları konuk eden Nusret Gökçe, ABD’nin New York eyaletindeki restoranında bu sefer Mr. Jade olarak tanınan Özkan Şen’i ağırladı. İki yakın dost, restoranda geçirdikleri keyifli anların akabinde kentin lüks yerlerinde cümbüş çeşidine çıktı. Mr. Jade, yeni müziğinin klibinde oynaması için Nusret’e teklif götürdü. Yakın dostlar, New York sokaklarında turladıktan sonra İstanbul’a bir arada döndüler.

İnstagram’da 3 milyon takipçisi bulunan Mr. Jade, yakın dostu Nusret ile ABD’de çekilmiş manzaralarını sayfasında paylaştı.

Müzikçi, takipçilerinden Nusret ile çektirdiği fotoğraflara yorum istedi. Müzikçi, Nusret’le olan bir fotoğrafına “With Bro Walking trough the streets of New York” (Kardeşimle New York sokaklarını turluyoruz) başlığıyla şu cümleleri yazdı: “Yıllar geçsede diyeceğim çok şey var ancak en kıymetlisi Başda yüreğin iyiki varsın Dost.. gurursun”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu