Okan Bayülgen: Yalnızlık ve parasızlık benim seçimimdi

Sanatçı Okan Bayülgen, YouTube’de yayımlanan Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programına katıldı. Bayülgen burada kendisi ve ailesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı Okan Bayülgen, YouTube’de yayımlanan Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet isimli programa konuk oldu. Burada çarpıcı açıklamalarda bulunan sanatçı, ‘Geçmişimden intikam almak diye bir şeyim yoktu. Burjuva ailenin çocuğuydum ve her şeyi görmüştüm. Şu kentten, bu mahalleden gelen çok zahmet çekmiş bir çocuk olmadım ben. Yalnızlık ve parasızlık benim seçimimdi. Aileden para almama, kendi kendime yeterim demek benim seçimimdi.’ dedi.

Bayülgen, daha evvel de koronavirüs süreciyle ilgili konuşmuştu. İş olarak işletmecilik de yapan sanatçı, aşılanma süreciyle birlikte Eylül ayı ve sonrası süreçte her şeyin yoluna gireceğini beklediğini belirtmişti. 55 yaşındaki sanatçı, ‘Ben birçok iş yapıp üç dükkanımı ayakta tutmaya çalışıyorum. Tekrar çalışır, dükkanları ayakta fiyatım.’ demişti.

Koronavirüs aşısını da vurulduğunu belirten sanatçı, ‘Aşılanmayla birlikte eylül ayında her şey yoluna girer herhalde. Ben 55 yaşından büyük olduğum için aşının birinci dozunu oldum, ikinci dozu bekliyorum.’ ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu