Oyuncu Burak Özçivit’in oğlu Karan oysaki kopyasıymış! Karan Özçivit kimdir?

Popülerliği anne babasınınkini geçen Karan Özçivit, adeta toplumsal medyayı birbirine düşürdü. Sempatik halleriyle dikkat çeken Karan, babasına olan benzerliğiyle dikkatlerden kaçmadı. Karan Özçivit kimdir?

Kuruluş Osman’ın yıldız oyuncusu Burak Özçivit ile kendisi üzere oyuncu olan eşi Fahriye Evcen, 2013 yılında ‘Çalıkuşu’ dizisinde tanışmıştı. Arkadaşlıkları kısa müddette aşka dönüşen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 2017 yılında nikah masasına oturmuş, beğenilen çiftn 2019 yılında oğulları Karan dünyaya gelmişti. Karan Özçivit 2 yaşına bastı. Oğullarına aile ortasında doğum günü partisi hazırlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti toplumsal medyaya aile pozlarıyla damga vurdu.

Burak Özçivit, oğlu Karan ile benzerliğini göstermek için bu karesini “Adam’ notu ile paylaştı.

KİTAP KURDU KARAN BEBEK!

Son periyotların en tanınan çifti olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan, rekorlara doymuyor. Ünlü isimlerin çocukları ortasında en tanınan olan Karan’i annesi Evcen toplumsal medyadan paylaştı. Toplanılan kitap kolilerinin ortasında oyun oynayan Karan’ın o şirin halleri hayran sayfaları tarafından toplumsal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Karan Özçivit annesi Fahriye Evcen’in çocukluğuna benzetildi. Hayran sayfalarının yan yana getirdiği fotoğrafta annesinin tıpkısı olan Karan Özçivit’e beğeni yağdı.

KARAN TANINAN OLDU!

Konutlarının bahçelerinde 2 yaşına giren Karan için doğum günü partisi düzenleyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den şaşırtan bir hareket geldi. Doğduğu günden itibaren Karan’ı gözlerden uzak tutan çift, oğulları ismine açtıkları Instagram hesabından paylaşım yaptı.

Paylaşımlar sonrası Karan Özçivit’in 180 bin kişilik takipçi sayısı birdenbire 200 bin kişinin üstüne çıktı. Takipçilerin birçok ise ikilinin hayran kitlesinin en çok olduğu Ortadoğu ülkelerindeki sevenlerinden oluşuyor.

KARAN ÖZÇİVİT 2 YAŞINDA!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, konutlarının bahçelerinde 2 yaşına giren oğulları Karan için doğum günü partisi düzenledi. Partiye Burak Özçivit’in ailesi katıldı. Sade ve şık yapılan doğum günü partisi toplumsal medyada paylaşıldı. 2 yaşına giren Karan Özçivit’in memnun halleri dikkatlerden kaçmadı. O paylaşımlara hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.

KARAN ÖZÇİVİT KİMDİR?

Çalıkuşu dizisinde başrol oynayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bu dizi sayesinde tanıştı. 2017 yılında nikah masasına oturan çift, gündem olan bir düğün ile evlendi.

  • Karan 15 Nisan 2019 yılında doğdu.
  • Annesi fahriye Evcen, babası Burak Özçivit’tir.
  • Karan’ın kendi resmi Instagram hesabı vardır.
  • 1 halası 3 tane de teyzeye sahiptir.
  • Karan İstanbul doğumludur. Babası Burak Özçivit aslen Gaziantepli, annesi Fahriye Evcen ise Çerkez’dir

Başarılı olan ikili yer aldıkları projeler sayesinde dünya çapında önemli hayran kitlesine sahip oldu. Memnun ve gözlerden uzak ilerleyen beraberliklerini bir bebekle taçlandırdı. 15 Nisan 2019 yılında kucaklarına Karan ismini koydukları çocuklarını aldı.

Neredeyse bir yıl boyunca Karan’ın yüzünü göstermeyen ikiliye reklam teklifleri yağdı. Bu sayede Karan, doğar doğmaz ünlü bir isim oldu. Fakat Evcen ve Özçivit, Karan’ı gözlerden uzak büyütmek istedikleri için Milyon liralık teklifleri reddetti.

Evcen’in toplumsal medya da oğlunu birinci kere paylaşmasıyla Karan, fenomen hale geldi. Gözlerden uzak büyümesinin verdiği merakla Karan araştırılmaya başlandı. Nisan ayında 2 yaşına girecek olan Karan’ın kendi Instagram hesabı bile var. Karan’ın babaannesi ve büyük babası Bülent Özçivit ve Ceyhan Özçivit’tir. Tıpkı vakitte anneannesi Hatime Evcen ve Ramazan Evcen’dir. Burçun Deniz isminde bir halası, Demet, Ayşen ve Sevinç isminde da teyzeleri vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu