Paklar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’dan doğum günü isteği!

Günahsızlar Apartmanı’nda Gülben karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu Merve Dizdar, 25 Haziran’da gerçekleştireceği doğum günü için takipçilerinden bağışta bulunmalarını istedi.

‘Masumlar Apartmanı’ dizisindeki performansıyla büyük bir kitleye sahip olan oyuncu Merve Dizdar, doğum günü için sevenlerinden manalı bir istekte bulundu. Yaklaşan doğum günü için ikram yerine bağış yapmalarının ricasında bulunan Dizdar, doğum gününü Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na armağan etti. Instagram hesabından takipçilerine, “Gelin, daima birlikte Cerebral Palsy’li çocuklarımız için pürüzleri ortadan kaldıralım” dedi.

MERVE DİZDAR’IN EŞİYLE OLAN MUHABBETİ GÜLDÜRDÜ

TRT 1’in rekortmen dizisi Günahsızlar Apartmanı’nda ‘Gülben’ karakterini oynayan oyuncu Merve Dizdar’ın eşi Gürhan Altundaşar espirili bir paylaşımda bulundu. Eşi Dizdar’ın senaryo gereği giydiği gelinlikli sahneyi alıntılayıp komik paylaşımda bulunan Gürhan Altundaşar güldürdü. İşte ünlü ikili ortasında geçen konuşma…

MERVE DİZDAR’DAN OYUNCULUK AÇIKLAMASI

TRT de yayınlanan Günahsızlar Apartmanı dizisinde oyunculuk performansıyla hayran bırakan Merve Dizdar, dijitalde oyuncu adaylarıyla bir ortaya geldi. 34 yaşındaki oyuncu Merve Dizdar, kendisine sorulan “Asla oynamam dediğiniz bir rol var mı?” sorusuna “İşimiz rolden role, kılıktan kılığa girmek. Kilo alıp verme konusunda kaygılarım var. Onun dışında her şeyi yapabilirim’’ dedi.

OYUNCU MERVE DİZDAR’DAN MAKYAJ AÇIKLAMASI

Çekim sırasında makyajsız haliyle görüntülenen Paklar Apartmanı’nın Gülben’i birkaç ay öncesinde yaptığı açıklamasında,

“Hiç süslü bir kız olmadım. Mesela kaşlarımı almam, saçımı boyamam… Bu maskülenlik değil, doğal olmaktan yanayım. Hoş değiliz diye oynamayalım mı? Yetenekliyiz sonuçta” demişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu