Prens Harry ile Meghan Markle çiftinin kızları ABD’de dünyaya geldi

Sussex Düşesi Prens Harry ile eşi Düşes Meghan Markle çiftinin Lilibet “Lili” Diana ismini verdikleri kızları dünyaya geldi.

Mayıs 2019’da doğan oğulları Archie Mountbatten-Windsor’un akabinde Harry-Meghan çiftinin ikinci çocukları, ABD’nin California eyaletinde dünyaya gözlerini açtı. İngiliz tahtının sekizinci sıradaki varisi olan Lilibet “Lili” Diana’nın fotoğrafı paylaşılmazken kraliyet ailesinden de doğumla ilgili rastgele bir açıklama yapılmadı.

Harry ve Meghan, Ocak 2020’de kraliyet misyonlarından çekilerek, daha bağımsız bir hayat yaşamak ve İngiliz medyasından kaçmak için Güney California’ya taşınmıştı.

SES GETİREN RÖPORTAJ

Mart ayında Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan röportajda, siyahi bir anne ve beyaz bir babanın kızı olan Markle, oğluna hamilelik süreci hakkında, “Ben gebeyken, bebeğimin prens ya da prenses olmasını istemediler. Bebeğime güvenlik tanınmayacağını söylediler. Oğlum doğduğunda cilt renginin ne kadar koyu olacağına dair konuşmalar oluyordu ve bundan endişeleniyorlardı.” ifadesini kullanmıştı.

Prens Harry ise babasının kendilerine mali dayanağı kestiğini ve telefonlarına çıkmadığını söylemişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu