REGLAN KOLLU BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü klasik reglan kollu hırka modeli yapımı

Bayanlar için farklı hırka modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere bayanlar için yapılmış klasik reglan kollu bayan hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu hırka modelinin yapım detaylarını aşağıdaki videolu anlatımdan öğrenebilirsiniz.

Bayanlar için yapılmış olan hırka modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere şiş örgüsünden yapılmış olan bir model göstereceğim. Daha önce sizlere tığ işinden yapılmış olan modellerde göstermiştim bu modelleri de inceleyebilirsiniz. Bugün göstereceğim hırka modeli kısa bir şekilde yapılmış. Bu sene bu kısa hırka modelleri oldukça moda daha önce sizlere uzun hırka modelleri de gösterdim bu modelleri de inceleyebilirsiniz.

Reglan kollu hırka modeli burada 38 beden için yapılmış. Bu beden ölçüleri için La Mia Easy markalı ipten 3 adet gri renk seçilmiş. Şiş olarak ise 5 milimetrelik misinalı şiş kullanılmış. Hırka modeli yakadan başlanarak yapıldığı için misinalı şiş ile kolaylıkla örebilirsiniz.

Hırka modeli tam genç kızların sevdiği bu senenin modasına uygun olan bir model özellikle örgü işine yeni başlayanlar bu modelini deneyerek kendilerine öğrenin konusunda geliştirebilir. Hırka yapımı için aşağıda iki tane detaylı yapım aşaması içeren videolar var. Bu videolarda hırkanın yaka kısmından başlanarak bütün yapım aşamaları detaylı bir şekilde açıklanmış, kol kesimleri nasıl yapılacağı anlatılmış. kısacası bu model sizin için iyi bir örnek alıştırma olabilir.

Reglan kollu bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCC9omOc20rUFFXRg3_YET7g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu