ROBADAN DİKİŞSİZ BAYAN KAZAK MODELİ YAPIMI

Dikişsiz örgü bayan kazak modeli yapımı

Bugün sizlere görünce çok beğendiğim sizlerin de beğeneceğini düşündüğüm harika bir kazak yapımı göstermek istiyorum. Genç kızlar için, bayanlar için yapılabilecek robadan dikişsiz bayan kazak modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Bu kazağın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Örgü kazak modelleri son yıllarda oldukça moda oldu. Sizlerde hazır kazaklar almak yerine kendiniz farklı renklerde ve desenlerde kazaklarınızı örebilirsiniz. Ben sizlere sık sık yapım aşamaları içeren videolar gösteriyorum. Bu videoları takip ederek harika tasarımlar yapabilirsiniz.

Örgü bayan kazak modeli yaka detayı ve üzerine eklenen renkli desenleri ile harika olmuş bir model. Hazır alınmış gibi duran bu kazak modeli 40 42 bedene uygun olarak yapılmış. Birde siyah örgü ipi ile yapılmış bu kazak modeli de 38 bedene uygun. Sizler videodaki anlatımı takip edip istediğiniz beden için bu kazağı yapabilirsiniz.

Kazak modeli yapımı için burada Nako Bonjour markasından ip seçilmiş. Burada bir tane ana renk seçilmiş ve 5 yumak burada yapılan ölçü için yeterli olmuş. Desenleri yapmak için ise elinizde bulunan aynı kalınlıkta ipleri kullanabilirsiniz. Şiş olarak ise 6 numara şiş kullanılmış. Kazak modeli yapımına yaka kısmından başlanmış. Roba kısmı yapıldıktan sonra ise beden kısmı yapılmış. Işıl Hanım her bir detayı ayrıntılı bir şekilde açıklamış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamdan kazağı yapabilirsiniz.

Robadan dikişsiz bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu