Sefirin Kızı’nın Sancar’ı Engin Akyürek’in yeni projesi belirli oldu!

Star TV’de ekrana getirilen Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Sancar Efe karakteri ile gönüllere taht kuran güzel oyuncu Engin Akyürek’in yeni projesinin ayrıntıları aşikâr oldu. Yolun Açık Olsun sineması ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Engin Akyürek’e Tolga Sarıtaş eşlik edecek. Yolun Açık Olsun sineması Netflix’te yayınlanacak.

Birçok başarılı dizi ve sinema projesinde rol almış olan Engin Akyürek son olarak Star TV’de ekrana getirilen Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Sancar karakteri ile beğeni topladı. Ekranların aranılan yüzlerinden olan Engin Akyürek’in yeni projesi aşikâr olurken ayrıntılarda ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Sefirin Kızı dizisinin final yapmasının akabinde bu yaz bir sinema projesinde rol alacağını açıklayarak sevenlerini heyecanlandıran Engin Akyürek, Lanistar Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Yolun Açık Olsun sinemasıyla kısa bir ortanın akabinde tekrar setlere dönüyor.

Sinemanın direktörü ise çektiği “Yedinci Koğuştaki Mucize” sinemasıyla sinema tarihine geçen, rekorları alt üst eden Mehmet Ada Öztekin olacak. Temmuz ortası üzere sete çıkması planlanan sinemada Engin Akyürek’in rol arkadaşı ise Tolga Sarıtaş oldu. Yolun açık olsun sineması Netflix’te yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu