ŞİŞ İLE ÖRÜLEN KIS AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ANNE YELEKLERİ

Şiş ile örülen anne yelekleri

Şiş ile örülen kış aylarının vazgeçilmez anne yelekleri nasıl yapılır sizlere en detayları ile anlatmak üzere bu yazımızı hatırladım. Tabi ki sadece anneler için değil bir de genç kızların çeyizleri için vazgeçilmez ürünlerden bir tanesi olarak yer alan bu yelekleri yapmak hem çok eğlenceli hem de en kolay olan işlemlerden bir tanesidir. Bir  yandan yazı içerisinde tüm detaylara yer vereceğim. Fakat sizler de video ile yapacağım anlatımı sırası ile düzgün bir şekilde izlerseniz aslında tüm adımları daha iyi anlayabileceksiniz. Bu yüzden birazdan izleyeceğiniz video ile işlemlerin ne kadar kolay ve pratik bir şekilde yer alabileceğini de göreceksiniz.

Eşsiz yelek modelleri

Şiş ile yapılan yelek modelleri sırasında ben genel olarak kalın şiş ile yapmayı tercih ederim. Bu hem daha pratik olmasını sağlarken hem de ürünlerin daha kalıp gibi durmasına yardımcı oluyor. Yapım aşamaları sırasında ben 38 ila 40 beden arasında bir kişi için arka kısmı 100 ilmek ile başlarken önü de 40 ile başlamayı tercih ediyorum.

Hem çok güzel bir ürün oluyor hem de gözlere gerçekten iyi bir şekilde hitap ediyor. Bu ilmek sayıları giyecek olan kişinin bedenine, örecek olan kişinin el sıkılık oranına, kullanılacak ipin kalitesine ve şişin kalınlık incelik derecesine göre değişebilir. Kişiler bunları genel olarak kendilerine göre artma ya da azalma yolları ile tercih edebilirler. Böylece istenen ürünleri herkes dilediği kadar rahat bir şekilde yapabilir. Ben her şeyi en detayları ile anlatmak için videolu anlatımı tercih ediyorum. Bir motif de olsa oradan izlerseniz aslında kısa sürede bu işi sizler de kavrarsınız.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=-0RCuPCQ52M

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu